Swapperoo Full İndir (v1.1) Oyun indir

Oyun / 11 December 2015

swapperoo full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Swapperoo - Yeniminizde dostça puzzle oyunu ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Fallen Tree Games Ltd

Publisher: Fallen Tree Games Ltd

sürüm tarihi: 18 Aralık, 2015

tür: casual, bulmaca

Swapperoo - Yeniminizde dostça puzzle oyunu.

Kurallar basittir: Yüzleri yönünde taşımak için bir oka dokunun. Aynı renkte 3 fayans bir satır yapın ve fayans kaybolur.

Bu çok kolay geliyorsa, endişelenmeyin - bu oyun sapabilir ve kendinizi oyun tahtasının akıllı manipülasyonunu gerektiren durumlarda bulacaksınız. Sizi ayak parmaklarınızda tutmak için bir amaç bir ürün yelpazesi vardır: sizi kovalayan karolar, birkaç hamle içinde eşleştirilmesi gereken fayans, korunması gereken fayanslar ve daha fazlası.

ve her seferinde farklı oynayan 38 serbest form aşamasının yanı sıra, benzersiz çözümlerle 75 zorluk yarattık, bu yüzden oyun sizi meşgul tutmak için içerikle tıklörlü!

Sonsuzluk güncellemesi 3 yeni mod ekler: Sonsuz, Gauntlet ve zamanlanmış!

PC oyun için özenle hazırlanmış.

Joe ve Lewis (Düşmüş Ağaç Oyunları)

Anahtar fetürleri: Quell Puzzle Trilogy'nin yaratıcılarından şık yeni oyun Quist tarafından Cating Jazz Soundtrack Tam Klavye / Fare / Kontrol Desteği

Minimum: OS: Windows Vista / 7/8/10 İşlemci: 1.66 GHz veya daha hızlı 32-bit (x86) veya 64 bit (x64) işlemci Grafikler: OpenGL 1.3 veya daha yüksek Depolama: 150 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
19
TELİF HAKKI İHLALİ