Swaps and Traps Full İndir Oyun indir

SWAPS ve TRAPS full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Swaps ve Tuzaklar - Mike'un bölüncüye karşı hayatta kalmasına yardım et, üç chapwoooooo için bu neydi?! AZ ÖNCE NE OLDU? NEREDEYİM?!! Bu delilik!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: teamtrap

Publisher: teamtrap

sürüm tarihi: 12 Şub, 2018

tür: eylem, bulmaca

Mike, dikkatlice hazırlanmış tuzaklar ve hareketli ekran bulmacalarının üç bölümünden, üç bölümden üç bölümden geçmesine yardımcı olun. Daha önce hiç görmediğiniz bir dönüş için hazır olun!

vahşi bir macerada kaybolmaya hazır mısınız? ?

Takaslar ve tuzaklar halinde, kendinizi lanetli tuşlar ve hareketli ekranlar ile benzersiz bir bulmaca deneyiminde bulabilirsiniz. Bölücü, dünyanızı değiştirir, döndürür ve hatta çevirin.

her şeyi değiştiren bir şapka

Mike, iyi bir adamdır. Sıradan olanı söyleyebilirsin. Ancak, büyülü şapkayı nemesisinden, bölücüsünden yakaladığında pushover değil. Görüyorsunuz, bölücü şapka, ekranın pozisyonu ve yönü de dahil olmak üzere her şeyi değiştirir. Mike'in tek umuduyla lanetli tuşları toplamak ve farklı yerler ve tuzaklar yoluyla bölücü yakalamaktır.

Swaps ve Tuzaklar, platformlarınızı ve boynunuzun yanı sıra platformlarınızı ve boynunuza meydan okuyacak eğlenceli bir oyundur. Bir sahnede bir anahtar topladığınızda, oyunun ana tuzağını da tetiklersiniz. Ekranınızın bölümleri, size bir benzersiz macera vermek için yatay ve dikey olarak değiştirilir, çevirin ve hatta çevirin.

Anahtar fetürleri: 3 Worlds: Orman, gece izleyelim ve bölücü 100+ seviye Dışında Bonus Seviyeleri Oynak müzik Eğlenceli ses 100+ Başarılar Ticaret kartları 5-6 saat oyun Hatırlamak için bir macera Sol-sağ / reklam koşmak için Yukarı / atlamak için uzay (kısa atlama için kısa basın) Ekranı orijinal görünümde görmek için sekme Logitech F310, F710, Çift Eylem, RumblePad 2 Xbox One ve Xbox 360 Sony Dualshock 2, 3, 4 Saitek P880 ve P990 ThrustMaster Dual Analog 3.2 Xiaomi gamepad Genel çift analog gamepads Almanca: Oussama Berdoudi Brezilya Portekizce: Eduardo Palma Ramos Basitleştirilmiş Çince: Chang Hong Lua Rusça: Aleksandra Frolova Fransızca: Barry-Franklin İspanyolca: Elias Martinez ve Gema Hernández Ahlaki

Minimum: OS: Microsoft® Windows® 7/8/8.1 / 10, 32 bit İşlemci: 2 çekirdekli, 2.0GHz veya daha iyi Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 2010'da veya sonrasında yapılan grafik kartı DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 350 MB mevcut alan

Önerilen: OS: Microsoft® Windows® 7/8/8.1 / 10, 64 bit İşlemci: 2 çekirdekli, 3.0ghz veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Masaüstü Sınıfı Grafik Kartı 2012'de veya sonrasında yapılan DirectX: Sürüm 11 Depolama: 350 MB mevcut alan Ses kartı: DX11 uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
38
TELİF HAKKI İHLALİ