Switch ‘N’ Shoot Full İndir (v1.3.1) Oyun indir

Oyun / 09 August 2016

'n' shot free indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Switch 'n' Çekim - Sonsuz Arcade Çöp 'Bir Twist ile Çıktı: Yönü değiştirmek ve aynı anda ateş etmek için bir düğmeyi kullanabilirsiniz!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: matt glanville

Publisher: matt glanville

sürüm tarihi: 17 Ekim, 2016

tür: eylem, gündelik

'n' çekimi, bir skor tabanlı bir arcade vuruşu, bir bükülme ile ...

Bir düğme, geminizi açar ve silahlarınızı aynı anda yanar.

Bu basit kural, ayaklarınızda düşünmeye ve çekimlerinizi dikkatlice düşünmeye zorlar. Yanlış yerleştirilmiş bir atış ve yerden tost.

'n' çekim küçük ve basit ... hızlı ve zorlu ... ve can sıkıcı bir şekilde bağımlılık yapıcı. Koşunuz sadece birkaç saniye içinde bitebilir, ancak hemen başka bir go için hemen geri atlayabilirsiniz. Liderlikte yolunuzu açın, köprü atmayı öğrenin ve istilacı inkübatörlere kavga edin!

Stardust olmadan önce kaç tane yabancı badbüttüz çıkarabilirsiniz?

(evet, ikisi de aynı düğmeye bağlanırlar ...)

Web Sitesi

presskit

Twitter

Durumsuz

Anahtar fetürleri: Sadece bir düğme ile dünyayı kurtar. Anında başarısız. Anında bile tekrar deneyin. Portre / Tate modu desteği. Paul Duffield tarafından sınır illüstrasyon. Palet takas seçenekleri. Aptal rastgele isim jeneratörü. Buhar levhaları, başarılar ve istatistikler. Buhar ticaret kartları. Çekmek için herhangi bir düğmeye basın. Yönü değiştirmek için herhangi bir düğmeye basın.

Minimum: OS: Windows XP SP2 veya üstü İşlemci: 1.6 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Makul bir modern grafik kartı DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 99 MB Mevcut Alan Ek notlar: Çoğu giriş cihazını destekler
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
20
TELİF HAKKI İHLALİ