Sword of the Stars: The Pit – Gold Edition Full İndir (Inclu ALL DLC) Oyun indir

Yıldızların Kılıcı: Çukur - Gold Edition DLC Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan bağlantıda ve torrentte kırılmış durumda. Yıldızların Kılıcı: Pit - Gold Edition DLC - İlk demo 2012 yılının sonbaharında serbest bırakıldığından, çukur, RoguueMik eyleminin karışımına sahip bir indie oldu.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Kerberos Productions Inc.

Publisher: Kerberos Productions Inc.

Çıkış tarihi:

tür: strateji, rpg, gündelik

İlk demosu 2012 sonbaharında serbest bırakıldığından, çukur, Roguelie eylemi ve bilim kurgu derinliği karışımıyla bir indie oldu! Oyuncular, üç karakterden birini kullanarak çukurun 30 katında hayatta kalmaya zorlandı - deniz, mühendis ve izci - daha sonra çukurda: MindGames oyuncuları iki yeni karakter verildi - Psion ve Alien Tarka Ranger - ve on daha fazla Zeminler hayatta kalmak, yanı sıra yeni ürünler, tarifler, silahlar ve dövüşmek için kötü yaratıklar var!

Serinin başarısını kutlamak için, bu Gold Edition'ı sadece oyunu, genişlemeyi ve yol boyunca eklediğimiz tüm ücretsiz içeriği vermiyor, ancak üç yeni oynanabilir karakter ekliyoruz. - The Hiver Warrior, Liir Arayıcı ve Morrigi Forvet! Artık, yıldız evreninin kılıcından tüm ana yarışları kullanarak çukura karşı kendinizi test edebilirsiniz!

Anahtar fetürleri: Her biri farklı bir şekilde oynanamaz bir uzaylı yarışı olan üç yeni karakter sınıfı. 65'in üzerinde yeni öğe 35'in üzerinde yeni canavar Tüm yeni gizli tariflerin birçoğu anlamına gelen 50'den fazla yeni mesaj Yeni yabancı silahlar dahil olmak üzere 30 yeni silah 2 Yeni Biyom Seviyeleri - Kar ve Çöl 2 yeni oyun modu; Hızlı, bu, kat başına oda sayısını azaltır ve hızlı bir şekilde ikinci katı atlar! Artı, işler zorlaştığında size yardımcı olmak için kilidini açabileceğiniz 1 Gizli karakter! 3 Yeni oynanabilir yabancı karakter! The Hiver Warrior, Liir Arayıcı ve Morrigi Forvet! Yıldızların 5 farklı kılıcıdan 8 karakter Olarak oynamak için ... Deniz, İzci, Mühendis, Psion, Ranger, Savaşçı, Arayıcı ve Forvet! Biyomlar olarak bilinen benzersiz yan alanlardan bahsetmemeniz, sizinle tedavi arasındaki 40 eski kötü bilim seviyeleri!

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Intel Pentium 1.6 GHz veya Eşdeğeri Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512 MB DX uyumlu kart DirectX®: 9.0C Sabit Disk: 1.4 GB HD Boşluk Ses: herhangi bir Windows uyumlu ses cihazı Ek: Denetleyici Desteği: 2-düğmeli fare, klavye ve hoparlörler

Önerilen: OS: Windows Vista / 7 İşlemci: Intel Pentium 2 GHz veya Eşdeğeri Bellek: 2 GB RAM Grafik: 1 GB DX uyumlu kart Sabit Disk: 1.4 GB HD Boşluk Ses: herhangi bir Windows uyumlu ses cihazı Diğer Gereksinimler: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Ek: Denetleyici Desteği: 2-düğmeli fare, klavye ve hoparlörler
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
35
TELİF HAKKI İHLALİ