Swords and Soldiers 2 Shawarmageddon Full İndir (v2.1.4.104463) Oyun indir

kılıçlar ve askerler 2 shawarmegeddon full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kılıçlar ve askerler 2 Shawarmegeddon - Mighty Vikings, Sly Persler veya acımasız şeytanların emrini al! Bu aksiyon dolu ......

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: ronimo games

Publisher: ronimo games

sürüm tarihi: 6 Kas, 2018

tür: eylem, strateji, rts, casual

Kılıçlar ve askerler 2 Shawarmegeddon, awesomenaut'ların yapımcılarından aksiyon dolu bir yan kaydırma gerçek zamanlı strateji oyunudur. Haritayı kontrol etmek ve düşmanı, son derece taktik bir savaş römorköründe tabanlarına geri itin. Çevrimiçi ve Split-Ekran Çok Oyunculu Savaşı, Düello Düello Düellodaki Sarmaşık AI'yı ya da kapsamlı tek kişilik kampanyanın keyfini çıkarın.

Maden Altın Maden, PlayStyle'ınıza uygun 50 birimden, binaların ve büyülerden herhangi birinin kilidini açabilirsiniz, daha sonra rakiplerinize stratejilerinize karşı koyma ve hiçbir şeyin tabanından kalmamasını sağlayacak şekilde ordularınızı ve büyülü güçlerinizi açabilirsiniz!

10 saatlik bir tek oyuncu kampanyası size RedBeard ve Vikinglerinin komutunu verir. Vikingland ormanlarında, Pers'in kavurucu kumları ve hatta cehennemin horşun bölgelerinde, en sevdikleri Shawarma Shack'ten çalınan koyunları almak için bir arayışla onlara katılın. Bu adaletsizliği Viking Yolu'nu çözme zamanı!

Vikingler, Persler ve Şeytanlar! Her biri kendi benzersiz birimleri ve büyülerinin yanı sıra kendine özgü güçlü ve zayıf yönleri olan üç ölümcül hizipten birini oynayın.

Düşmanlarınızın üstündeki yan kaydırın: Tabanınızı savun, kaynakları talep et ve düşmanınızı düşürmek için 45 birimi, büyü ve binaların üzerinde kullan!

Mükemmel Shawarma'yı bulun!: Şef Redbeard olarak, siz ve vikingleriniz, Tundra, ormanlar, çöller ve akşam yemeğinizi kimin çaldığını bulmak için cehennem çukurları arasında geniş bir 45 seviye tek oyunculu kampanyayla yol açmalıdır.

strateji ve özelleştirin: En sevdiğiniz birlikleri, büyü ve yapılarınızı onaylamak için Özel Ordu özelliğini kullanın, sonra onları arkadaşlarınıza karşı çukur yapın!

Çok oyunuzu çoklamak: Çevrimiçi olarak, yerel ağ üzerinden veya Yoğun 1 V 1 savaşlarında split ekran üzerinden oynayın ve rakibinizin tabanınızı sevindirin!

Bekleyen oyunları oynatın: Rakeminizin çevrimiçi görünmesini beklerken, her türlü mini oyunların tadını çıkarabilirsiniz - AI'ye karşı bir çatışmada savaşın ya da yüksek bir skora gidin.

Minimum: OS: Windows 7, Windows 8 veya Windows 10 İşlemci: 2 çekirdekli herhangi bir işlemci Bellek: 2 GB RAM Grafikler: AMD veya NVIDIA VideoCard en az 512 MB veya Intel HD grafikli Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7, Windows 8 veya Windows 10 İşlemci: 2 çekirdekli herhangi bir işlemci Bellek: 4 GB RAM Grafik: AMD veya NVIDIA VideoCard en az 1024 MB ile Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
97
TELİF HAKKI İHLALİ