SYNAPTIC DRIVE Full İndir Oyun indir

Synaptic sürücü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sinaptik sürücü - Sabit kamera açısına sahip 1-on-1 3B çevrimiçi çekim savaşları. Dümdüz Saldırı, Ateş ve Tahliye Mermileri ile teller ve STRAGGER saldırısı ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: bin oyun

Publisher: yunuo oyunları

sürüm tarihi: 28 May, 2020

tür: eylem, SCI-Fi

【Hakkında】

1-on-1 3D çevrimiçi çekim Sabit kamera açısı ile. Oyuncular silahlarla doğrudan öne çıkarken, aynı zamanda hving mermilerini tellerle ateşleyebilir ve yönlendirebilirler. Savaş arenalarının büyüklükleri doğrudur ve bir an için durma düşüşünüz olabilir. Hızı ele almak için kendinizi itip uyandırmanız gerekir.

【Dünya Ayarı】

Gelecekte yüzlerce yılı belirleyin, uzaydan farklı savaşçılar bir gezegende yarışmalarda savaşmak için toplanmıştır. Bazıları yeteneklerini göstermek istiyor, bazıları savaşmak için yaşamak istiyor, bazıları ise para ödülündeyken ... neden böyle olursa olsun, hepsi üstüne çıkmayı amaçlıyorlar. Superhuman reflekslerine ulaşmak için, bu savaşçılar bedenindeki sinapsları etkinleştirmek için vücutlarını mekanlaştırmışlardır. Synaptic Drive ™ 'in kökenleri budur.

【Özelleştirme】

Zaferin anahtarı özelleştirmede yatıyor. First, bir vücut seçin, daha sonra 100'den fazla izci, tel ve silah türünden seçim yaparak beğeninize özelleştirin. Bir ışık gövdesi ve makineli tabanca ile fermuar veya bombalardan isabetleri almak için dayanıklı bir ağır gövdeyle gidin, hepsi size kalmış.

【silah】

Ana silahınız ve doğrudan ileride saldıran kişi. Bu, diğer silah türlerinden daha hızlı yandığı için saldırılarınızın özü olarak hareket edecektir.

【tel】

Ateş edilmesinden sonra yörüngesini kontrol edebilecek bir homing silahı. Düşmanları kaçırmaya, köşeleri verimli bir şekilde araya getirmeye yönlendirin.

【Tracker】

Otomatik izleme mermileri ile düşmanlarınıza basıncı koyun. Diğer silahlarla birlikte kullanın ve zaman gecikmesi saldırıları ile onları kovalayın. Bazı izci türleri vardır, bazıları, toprağa ve diğerlerini takip eden diğerleri.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows® 7, 8, 8.1, 10 (yalnızca 64 bit) İşlemci: Intel® Core ™ I5-4460, 3.20GHz veya AMD FX ™ -6300 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA® GEFORCE® GTX 760 veya AMD RADEON ™ R7 260X (VRAM 2GB) DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows® 7, 8, 8.1, 10 (yalnızca 64 bit) İşlemci: Intel® Core ™ I7 3770 3.4GHz veya Intel® Core ™ I3 8350 4GHz veya AMD RYZEN ™ 5 1500X Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA® GEFORCE® GTX 1060 (VRAM 3GB) veya AMD RADEON ™ RX 570 (VRAM 4GB) DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
70
TELİF HAKKI İHLALİ