Tale of Palmi Full İndir Oyun indir

Palmi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Palmi hikayesi - Uzay ve zamanla seyahat edin ve Palmi'nin kötü büyücüyü yenmesini ve dünyayı kurtarmasına yardım edin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: f.g.i.

Publisher: vincigames

sürüm tarihi: 30 Temmuz, 2018

tür: eylem, macera

Uzun zaman önce ...

Dünya hala bir cennet olduğunda, orada bir Agenor'un güzel ve sadece bir kızı yaşadı. İnanılmaz nezaket ve nezaketiyle tanındı. O kadar asildi ki, insanların iyi olmasını, mutluluğunu ve refahını vermesi gereken yedi arazinin cetvellerine sihirli bir taş parçasını verdi. Bununla birlikte, zamanla, insanlar Avrupa'yı korur ve kendi açgözlülüklerini ve kibritlerini tatmin etmek için taşın gücünü kötüye kullanır. Avrupa, taş parçalarını uzaklaştırdı ve sakladı, bir günün saf bir kalbi olan birinin onları bulacağını ve başkalarına yardım etme güçlerini kullanacağını umuyor. Yıldan yıl, taş parçaları sağlam kalmış ve güçleri zamanla düştü. Eski zamanlarda olan Pixie, Avrupa'nın sadık bir hizmetçisiydi, Flynn ve Emma'yı, taş parçalarını bulmaya ve büyülü güçlerini geri kazanmalarına yardımcı olacak.

Güzel hikaye - sadece orada oturmayın ve düğmelere basın! Leydi Avrupa, Sadık Pixie Yardımcısı ve tabii ki - kahramanlarımızın hikayesine yatırım yapın.

Büyülü Çizimler - El-boyalı grafik tasarım, güzel resimli sahneler, hayat çevresine sahip kalabalık.

Runes - Runic Spell'leri kullanabilir ve bu kötü engeller aracılığıyla kendinizi sihir yapabilirsiniz!

Zorlu oyun - Koşu, zıplama, çömelme ... Her çekirdek tamirci bir platform oyunu olmalı!

Bulmacalar - Yolunuzda birçok engel, bu, hedefinize ulaşmanızı engellemeye çalışacak! Çözülecek Bulmacaların Tonları.

Yarım düzine bir yerden fazla - her biri kendi ayar ve ruh hali ile seviyelere ayrılır, eylemin bulunduğu yer veya zaman dilimi için karakteristikdir!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2.4+ GHz Çift Çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GeForce GT 640 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 15 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel I5 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce 660 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 17 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
59
TELİF HAKKI İHLALİ