Tales from the Void Full İndir Oyun indir

void full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Boşluktan gelen masallar - zaman ve uzayda kayboldu ve hayatta kalma için mücadelede, bir Dünya Savaşı'nın mürettebatını Boşluklardaki masallardaki masallarda, bir kadro tabanlı ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: PORTAPLAY

Publisher: Black Dog

sürüm tarihi: 20 Mayıs 2016

tür: strateji, eylem, macera

Void'ten gelen masallar, 20. yüzyılın başlıca bilim kurgu macera hikayelerinden ilham alan atmosferik gerçek zamanlı taktikler oyunudur. Squad tabanlı taktik savaş, kaynak yönetimi ve epik bir hikaye ile yeni bir oyun deneyimi için kendinizi hazırlayın.

Bir macera, kahramanlık ve gizem zamanına geri dön E18 HMS E18'in İngiliz kaptanı olan E18'in İngiliz kaptanı - Almanları yok etmek ve müttefiklerin savaşını kazanmak için gizli bir misyonda. Gizli bir silah yanlış ateş ettiğinde, siz ve mürettebatınız uzaya çarptırılır. Hayatta kalmak için mücadele etmek için, kaynakları temizlemek ve düşmanca uzaylılarla savaşmak için asteroit alanına girin. Yemekler az, hava kaynağı düşük ve zaman tükeniyor. Geçersiz kaçabilir ve eve bir yol bulabilir misin?

Özellikler

Asteroitleri keşfetmek ve yabancı düşmanla mücadele etmek için denizlerinizi yumuşatın ve kontrol edin.

- Düşük g fizik hareketi ve mücadele ile third KİŞİ-RTS hibrit

- hareketlerinizi planlamak ve koordineli saldırılar yapmak için gerçek zamanlı veya duraklatmak.

-Complete misyonları ve hava tükenmeden önce malzemeleri toplayın.

- devam eden bir anlatı ile kapsamlı bir tek kişilik kampanyayı oynatın.

Yarı rastgele misyon seçimi ve permiye ile iletilen ilham verici yapı. -Genç, başarısızlık, başarısızlığa kavuşun, deneme, yeniden deneyin ve iyileştirin.

-Steam başarılar ve ticaret kartları.

Haziran 1916'da, WWI'nin ortasında, İngiliz denizaltı HMS E18, Baltık Denizi'nde Gizemli bir şekilde kayboldu. 2009'da tekrar enkazı olarak bulunacak. Gerçek bir hikayeden ilham alan heyecan verici bir yolculuğa çıkın.

"r.c. HMS E18'in komutanı Halahan, bu son devriyeden önce yerel bir kadın tarafından söyledi. Ona mezar tehlikesi olduğunu söyledi, bu, Batıl Halahan'ı etkiledi "-Francis Goodhart, HMS E8 komutanı (Wikipedia)

Minimum: OS: Win7 İşlemci: AMD A10 6700 (dört çekirdekli 3,4GHz) Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GeForce GT 640 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: onboard ses kartı (stereo) Ek notlar: Bu oyun, bazı performansların özel 3D grafik kartları için yapılır; Düşük uçlu dizüstü bilgisayarlar sahip olmayabilir. Düşük uçlu bir sistemdeki boşluklardan gelen masalları oynamak, FPS'yi (örneğin, 1680 * 1020 veya daha düşük) artırmak için düşük çözünürlüklerde oynatmayı da talep edebilir.

Önerilen: OS: Win10 İşlemci: AMD A10 7700K (Dört Çekirdekli 3,4GHz) Bellek: 12 GB RAM Grafik: GeForce GTX970 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: onboard ses kartı (stereo)
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
35
TELİF HAKKI İHLALİ