Tank Battle: North Africa Full İndir Oyun indir

Tank Savaşı: Kuzey Afrika full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Tank Savaşı: Kuzey Afrika - İngiliz Commonwealth ve ABD kuvvetleri olarak komuta edin. Kuzey Afrika Tiyatrosu'ndaki Almanlarla savaşır ve taburunuzu zafere götürün ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: hexwar games

Publisher: hexwar games

sürüm tarihi: 12 Tem 2016

Tür: strateji

İngiliz Commonwealth ve ABD kuvvetleri olarak komuta edin. Kuzey Afrika Tiyatrosu'ndaki Almanlarla savaşır ve zorlu taktiksel savaşlarda zafer kazanmanızı yönlendirir.

İkinci Dünya Savaşı sırasında Kuzey Afrika'nın kontrolü için mücadele edin. Dövme, 'Hareket ve Çekim', Birlik Taşımacılığı ve Koruyucu Birimler gibi yeni mekanik kullanır. 36 ünite türü tank savaşı ile: Kuzey Afrika, daha fazlası için geri gelmenizi sağlayacak ayrıntılı savaşlar dahil epik bir strateji oyunudur!

Anahtar Oyun Özellikleri

7 kampanyalar

30'dan fazla farklı benzersiz birim:

BEDAVA güncellemeleri olarak yakında geliyor:

Anahtar fetürleri: 36'dan fazla benzersiz birim. İngiliz, Amerikan ve Alman Kuvvetleri'ne sahiptir. Dört birlik sınıfı; Ham, ortalama, veteran ve elit. Kanat saldırıları, hava saldırıları, stratejik hareket, dolaylı yangın ve araçlardan montaj ve sökme dahil gelişmiş taktiksel özellikler Detaylı Savaş Analizi - Arazi ve zırh gibi farklı faktörlerin potansiyel sonucu nasıl etkilediğini görün. İstatistikler ve bilgi dahil her birim türünü kapsayan yardım. Arazi etkilerini, çekim değiştiricilerini ve değişken silahları kapsayan grafikler. Yüksek Çözünürlüklü Dünya Savaşı Grafikleri. Buhar başarıları, bulut tasarrufu ve ticaret kartları. Oyun saatleri. 7 Görev İlk Strike Tutorial Kampanyası Tüm temelleri kapsayan. 8 Misyon işgali İngiliz kampanyası. 8 Misyon Umut ve Zafer İngiliz Kampanyası.

Minimum: OS: Windows Vista / 7/8/8.1 / 10 İşlemci: Intel Core 2 Duo veya AMD eşdeğeri Bellek: 2 GB RAM

Önerilen: Bellek: 2048 MB RAM Grafikler: 256 MB veya daha fazla VRAM ile ayrık grafikler
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
56
TELİF HAKKI İHLALİ