Tank Blazers Full İndir Oyun indir

Tank Blazers full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Tank Blazers, oyun oynamanın neşeli günlerini koltukta birlikte getiren hızlı, aksiyon dolu yerel çok oyunculu bir arcade oyunudur! Tamamen yerel için inşa edilmiş ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Hangar Bay 12

Publisher: Hangar Bay 12

sürüm tarihi: 20 Aralık, 2018

tür: eylem, gündelik

Tank Blazers, oyun oynamanın neşeli günlerini koltukta birlikte getiren hızlı, aksiyon dolu bir yerel çok oyunculu arcade oyunudur! Tamamen yerel çok oyunculu için (bölünmüş ekran veya tek görünüm modunda), daha iyi oyuncu olduğunuz bir kez daha ispatlayabilirsiniz. Şimdi kayış, kabuk kılıflarını temizleyin, motoru çalıştırın ve diğer tankları gösterelim!

Her oyun stili için bir tank

Tank Blazers, her oyun stiline uyacak şekilde 9 farklı taret seçeneğiyle seçim yapmak için toplam 6 farklı tank şasisi vardır. Klasik tank kabuğu tabancalarından, makineli tüfeklere, (rehberliğe) roket seçeneklerine, hatta lazerlere, eğer daha fazla olursa bile. Ve eğer bu yeterli değilse, aralarından seçim yapabileceğiniz toplam 24 farklı deriyi vardır.

8 oyuncuya kadar

Tank Blazers, 8 oyuncuya kadar yerel çok oyunculu oyunlara izin verir (bölünmüş ekran ile 4'e kadar). Daha önce arkadaşlarınızla oyun oynadınız, ancak yerel olarak hızlı, aksiyon dolu, kaotik oyun izlenimi bırakacağınızdan emin olun.

Sumo

Tank Blazers, her bir tankın patlayıcı kuvvetlere tepkisini önemli ölçüde artıran benzersiz bir oyun moduna ev sahipliği yapar. Her şey kabarıktır ve herhangi bir hit, çoğu tankları haritanın kenarına yaklaştıracağından emin olabilir. Büyük isabetlerden kaçının ve son tank ayakta olduğunuzdan emin olun.

Tam denetleyici PC oyunu

Tank Blazers, PC oyun makinelerinde yerel çok oyunculu niş için inşa edilmiştir. Bu, bu oyunun en iyisini elde etmek için en az 2 oyun kontrol cihazına sahip olmanız gerektiği anlamına gelir.

Minimum: OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: 2.6 GHz çift çekirdekli işlemci Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce GTS 250 veya ATI Radeon HD 3870 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: herhangi bir

Önerilen: OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: 2.6 GHz + Dört Çekirdekli İşlemci Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce 550 Ti veya AMD Radeon HD 6800 Serisi Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: herhangi bir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
64
TELİF HAKKI İHLALİ