Tank Warfare: Tunisia 1943 Full İndir (El Guettar Update) Oyun indir

Tank Warfare: Tunus 1943 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Tank Warfare: Tunus 1943 - Taktik Tabur Seviyesi Savaş Simülasyonu.

Tank Warfare: Tunus 1943 PC oyunu Genel Bakış:

Tank Warfare: Tunus 1943, Graviteam tarafından geliştirilmiştir ve Strateji First Inc. tarafından yayınlandı. 1 Mayıs 2017'de piyasaya sürüldü.

Tank Warfare: Tunus 1943 - Taktik Tabur Seviyesi Savaş Simülasyonu. Batı cephesinde Graviteam Taktikler Serisinin devamı.

oyun iki moddan oluşur:

ABD Ordusu ve WEHRMACHT için gerçekçi organizasyon yapısına sahip büyük ölçekli operasyonlar. Kampanya, Almanya, ABD ve İngiltere'de üretilen 50'den fazla detaylı araç bulunmaktadır. Topografik haritalardan ve fotoğraf ve video malzemelerinden 400 metrekarelik gerçekçi manzaralardan fazla gerçekçi manzaralar yeniden inşa edildi.

Ayrıca, etkileşimli ansiklopedilerdeki her birimdeki ayrıntılı bilgileri görüntüleyebilirsiniz ve interaktif bir öğretici oyunun en çok yönlerini açıklayacaktır.

Anahtar fetürleri:

  Operasyonel - Seçilen yönlerde kuvvetleri değiştirebileceğiniz ve konsantre edebileceğiniz, birimleri, tamir ve yakıt doldurun. Taktik - Düşman ile ateş savaşı yaptığınız gerçek zamanlı mod, bölge yakalama, araçları ve düşman insan gücünü yok edin. Geliştirilmiş UI: Çeşitli panellerin fonksiyonel arayüzü, radyal siparişler menüsü ve diğer geliştirmeler. Arayüz görünümü ve özelleştirme: Üç görünüm varlık, özelleştirilebilir birim işaretleyiciler (Wehrmacht, NATO, Kızıl Ordu). Önceden belirlenmiş bir komut dosyası değil, davranışa dayalı en iyi stratejiyi seçen yüksek tekrarlanabilirlik ve gelişmiş AI. Operasyonel aşamadaki kuvvetlerin gelişmiş yönetimi: Güçlendirme stratejileri ve rezervlerin yönetimi. İstatistikler Tutma: Her birimin performansı kaydedilir (öldürür, kayıplar, ödüller vb.) ....

  Tank Warfare Nasıl Kurulur: Tunus 1943 Ücretsiz İndir:

  1. Ücretsiz İndir Tank Warfare: Tunus 1943 PC Oyunu Burada:

  (Tüm bağlantılar değiştirilebilir, lütfen diğer tüm sunucuları daha önce doğrulayın)

  • link megaup.net:

  • Bağlantı Mega.co.nz:

  • Bağlantı çoklup (çoklu bağlantılar):

  • Bağlantı sahipleri:

  • link tusfiles:

  • link rapidgator:

  • Link Uptobox:

  • Bağlantı yüklendi:
  part 1

  megaup

  part 2

  meganz

  part 1

  meganz

  part 2

  alternatif

  part 1

  alternatif

  part 2

  alternatif

  part 1

  alternatif

  part 2

  alternatif

  part 1

  alternatif

  part 2

  alternatif

  part 1

  alternatif

  part 2

  uptobox

  part 1

  uptobox

  part 2

  alternatif

  part 1

  alternatif

  part 2

  google

  part 1

  google

  part 2
59
TELİF HAKKI İHLALİ