Tanks vs Aliens Full İndir Oyun indir

Tanklar vs Aliens full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Tanklar vs Yabancılar - yabancı tankların orduları sokakları sular altında bıraktı, kaosları ve teröre gittikleri her yere yaydı. İnsanlığı kurtarabilecek tek kişi sensin! Dünyayı keşfedin ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: VR özellikleri

Publisher: k bros games

sürüm tarihi: 25 May, 2017

tür: strateji, rts, eylem

yabancı tankların orduları sokakları sular altında bıraktı, kaosları ve teröre gittikleri her yere yaydı. İnsanlığı kurtarabilecek tek kişi sensin! Yepyeni bir gerçek zamanlı strateji ve baz savunma oyununda fütüristik tank savaşlarının dünyasını keşfedin.

Özellikler:

* 30 beyin büküm seviyesini tamamlayın

* Üst sonucu elde etmek için çeşitli stratejileri kullanın

* 7 oyun modunu keşfedin

* 8 farklı tank sınıfının kilidini açın

* Düşman tanklarını ve üslerini yok et, kredi topla

* Tanklarınızı yükseltin

Yıl 2152'dir. Proxy-savaşların zamanları, otonom tanklar ve robotlar, uzaktan pilotlar tarafından uzaktan kontrol edilen ülkeler adına birbiriyle savaşmış oldukları zaman sona erdi.

İnsanlık, Binyıl Barış Paktı'nın (MPP) yıldönümünü kutluyor: herhangi bir savaşı yasaklayan ülkeler arasında özel bir anlaşma. Dünya, yenilik ve araştırmanın kanama kenarı üzerindeki şirketler tarafından yönetilir.

Askeri robotik araçlar ve tanklar, hangarlarına geri döndü ve Robx tarafından korunmuş ve en güçlü teknoloji şirketi ve askeri araç yapımının lideri. Bununla birlikte, MPP'ye göre, Robx, makinelerin bakımından hala sorumludur.

Birdenbire, asteroit grev gezegeni vurur. Bir hafta sonra, bilinmeyen bir organik madde ile kaplı tanklar ve makineler kontrolden, şehirlere ve köylere saldırır. Şimdi, insanlığın tek umudunun Robx'dir, çünkü şirketin krizi idare etmek için Uluslararası Komite tarafından atandığı içindir.

Kalan birkaç tank pilotlarından birisiniz, Şirket hizmetine, ROBX tanklarını kullanarak krizle ilgilenmek için Talira Stone (Robx CEO'su) kontrolünüz altında kaldı.

Mutları (medyaya nasıl adlandırıldıkları), kasaba ve şehirleri özgür bırakın ve yapay zeka K.O.R.B. Robx robotik tanklarını ne tür organizmaların üstesinden geldiğini ve bunların hepsinin arkasındaki uğursuz bir yaratık olan gizemli Rogan'ı bulmak için.

Minimum: OS: Windows 7, Windows 8 veya Windows 10 İşlemci: Intel Core 2 veya daha iyisi, AMD 64 x2 veya daha iyisi Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Intel HD Graphics 4000 veya daha iyi DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1200 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0C uyumlu ses kartı

Önerilen: OS: Windows 8 İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.6 GHz; AMD Athlon 64 x2 Çift Çekirdekli 5600+ Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 256 MB (SM 3.0) - Nvidia GeForce 8800 veya daha iyi, ATI X1900 veya daha iyisi DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1200 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0C uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
75
TELİF HAKKI İHLALİ