TankZone Battle Full İndir Oyun indir

Tankzone Savaşı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Tankzone Savaşı dinamik bir 3D aksiyon oyunudur. Dinamik ve heyecan verici savaşlar sizi bekliyor, mühimmatın gücünün her şey olmadığı. Hızınızı ve çevikliğini yenmek için kullanın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: render sistemi

Publisher: render sistemi

sürüm tarihi: 21 Eyl, 2015

tür: eylem, atıcı, gündelik

Tankzone Savaşı, dinamik bir 3D aksiyon oyunudur. Online Prensipte Game Counter-Strike benzer şekilde savaşır. Dinamik ve heyecan verici savaşlar sizi bekliyor, mühimmatın gücünün her şey olmadığı. Rakiplerinizi yenmek için hızınızı ve çevikliğini kullanın!

Özellikler:

kuralları

Oyuncu ekibi seçer. Her turun başlangıcında, oyuncu, mevcut para / maliye göre ekipman, silah ve mühimmat satın alabileceği bir dükkanı girme imkanı vardır. Savaştaki değerlere göre para kazanmak mümkündür. Bunlar, oyuncunun rakip oyunculardan, yok edilen birimlerin sayısına göre kaç tane HP aldığına göre adil bir şekilde bölünmüştür. Amaç, tüm rakip çaların birimlerini yok etmektir. Oyuncular çevreleyen binaları, bitkileri ve uygun kamuflaj türlerini kendi lehine kullanabilirler. Temel kampta, mühimmatı doldurmak mümkündür.

Anahtar fetürleri: Oyuna benzer prensipte online dövüşler Mikrotransaksiyon yok Komik oynatma Hızlı eylem Çeşitli silahlarla farklı taktikler (hafif tank ağır tankı yenebilir) Yıkılabilir ortam Modern grafik Her turun başında tank özelleştirme ve ekipman satın alımı 12 Silah ve Madenler, Duman Ekranı ve Tank Üzerindeki Ağaç Dalları gibi 3 Silah ve 3 Özel Aksesuar Çevrede daha iyi kamuflaj için farklı tank kamuflaj türleri Şablonlar ahşap, çöl, kış ülkesinde klasik ve dijital kamuflaj Uygun kamuflaj seçiminde hayatta kalma şansını artırabilir Gördüğünüz gibi oynayın, rakip birimlerin üzerinde ek GUI öğesi yok Bush kullanma imkanı Bir önbellek olarak, düşman herhangi bir GUI, sadece tank modeli göremez. Oyuncu vurulduktan sonra, tankın adı ve durumu görüntülenir.

Minimum: OS: Windows XP + İşlemci: CPU - SSE2 talimat seti desteği Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Grafik kartı: DX9 (Shader Model 3.0) Yetenekleri DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
50
TELİF HAKKI İHLALİ