Tears of a Dragon Full İndir Oyun indir

Bir ejderha full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bir ejderhanın gözyaşları - Hepimizin bazen yanlış olanı yapmamızı söyleyen iç şeytanlar var. Savage Dragoon, içinde gizlenen karanlığı fethetmek için sürekli bir savaşta ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Donovan Bell

Publisher: Temeliklere geri dön Gaming

sürüm tarihi: 7 Tem, 2017

tür: rpg

Bu bir ejderhanın gözyaşları

Hepimizin bazen yanlış olanı yapmamızı söyleyen iç şeytanlar var.

Savage Dragoon, kendisinin içinde gizlenen karanlığı fethetmek için sürekli bir savaşta ... "karanlık yolcu" olarak da bilinir.

Hikayesinin nerede biteceği ... karar verirsiniz ...

Bu oyun, gerçek bir hikayeye dayanır, bu benim ve depresyona karşı sürekli savaşım. Hayatımda büyük bir etkisi olan insanlarla ve ailemin üyeleri olan insanlarla tanışın.

Ana özellikler:

Anahtar fetürleri: Tekrarlanabilirlik için birden fazla hikaye sonu Hikayedeki seçimleriniz aldığınız rotayı etkiler 10 oynanabilir karakter / parti üyesi Oyunu istediğiniz zaman kurtarmak için ücretsiz! 50'den fazla özel güç ve büyü 30 benzersiz düşman İksirler, silahlar, gömlekler ve zırh arasında 50'den fazla madde Keşfetmek için zorlu zindanlar Paralı işleri alarak aileniz için sağlayın Savage Dragoon'un karanlık yolcununla tanışın. Kontrolü alacak mı?

Minimum: OS: Windows XP / Windows Vista / Windows 7/8/10 İşlemci: 1.5ghz veya daha iyi Bellek: 128 MB RAM Grafikler: DirectX 9.0 uyumlu Depolama: 310 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0 uyumlu ses
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
50
TELİF HAKKI İHLALİ