Teenagent Full İndir (GOG) Oyun indir

TeenAgent Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Genç - güzel bir yaz gününün ortasında bir gencin koyu gözlük ve uzun katlarda iki adam tarafından yakalanır. Bu çok ilginç bir gün olacak! Altı oldu ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Metropolis yazılımı

Publisher: Metropolis Software

Çıkış tarihi:

tür: macera, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

Güzel bir yaz gününün ortasında bir genç, koyu gözlüklerde ve uzun katlarda iki adam tarafından yakalanır. Bu çok ilginç bir gün olacak!

Süper Gizli Gizli Servis Ajansı - RGB - ANAHTAR AVRUPA BANKASI'NDEN Kayıp Altın'ın gizemini araştırmaya başladı. Onlar çok umutsuzlar onlar tavsiye için bir falcer için gittikleri ve onları bir ajan haline getirmelerini söyledi.

Siz Mark Hopper, RGB ajanı ve ajansın kurtuluşu olan ortalama bir gençsiniz. Ödülleriniz kız olacaktır, çünkü her kız gizli ajanı sever mi?

Anahtar fetürleri: En iyi Polonyalı macera başlıklarından biri Asla yaşlanmayacak şakalar Güzel grafikler ve esprili diyaloglar

Minimum: Sistem: Windows XP veya Vista İşlemci: 1 GHz Bellek: 256 MB RAM Grafikler: DirectX 7 ile uyumlu 3D grafik kartı (DirectX 9 ile uyumludur)
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
37
TELİF HAKKI İHLALİ