Tengami Full İndir (v1.04) Oyun indir

Tengami full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Tengami, bir Japon pop-up kitabında yer alan atmosferik bir macera oyunudur. Bulmacaları çözmek ve sırları keşfetmek için güzel hazırlanmış kağıt dünyasını katlayın ve kaydırın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: nyamyam

Publisher: nyamyam

sürüm tarihi: 15 Oca 2015

tür: macera, gündelik, bulmaca, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

Tengami, bir Japon pop-up kitabında yer alan atmosferik bir macera oyunudur. Bulmacaları çözmek ve sırları keşfetmek için güzel hazırlanmış kağıt dünyasını katlayın ve kaydırın.

Bir katlama dünyasının harikalarını keşfedin

Striking görselleri, eşsiz bir oyun ve unutulmaz müzik yoluyla hayata geçirilen antik peri masallarının Japonya'da sakin bir yolculuğa çıkın. Yalnız ölmekte olan kiraz ağacının arkasındaki sırrını ortaya çıkarmak için karanlık ormanları, terk edilmiş tapınakları ve sakin dağ şelalelerini yaşayın.

Nazik açılır kitap oyunu

Bir kitap değil, bir açılır kitabın içinde bir oyun. Tengami, önce başka hiçbir şey gibi oynuyor. Gizemli yolculuğunuza daha derine dalmak için dünyanın parçalarını çevirmek, katlamak ve kaydırmak için doğrudan dünyaya ulaşın.

çarpıcı orijinal film müziği

Ünlü besteci David'le güzel ve orijinal bir film müziği, maceranıza eşlik eder. En çok sürükleyici deneyim için kulaklık kullanımı önerilir.

otantik ve karmaşık

Tengami'nin dünyası, sadece bu oyun için yaratılan tüm yeni teknolojilerle gerçek olarak katlanır üç boyutlu bir açılır kitap olarak inşa edilmiştir. Oyunda görülen her şey, sadece kağıt, makas ve tutkal ile gerçek hayatta yeniden yaratılabilir.

Minimum: OS: Windows Vista İşlemci: Core 2 Duo Bellek: 2 GB RAM Grafik: Aç GL 2.1 uyumlu grafik kartı Depolama: 900 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
74
TELİF HAKKI İHLALİ