Terra Feminarum Full İndir Oyun indir

Terra feminarum full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Terra Feminarum, Finlandiya mitolojisi temalı Japon tarzı Danmaku vurdu ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Polar Night Games

Publisher: Polar Night Games

sürüm tarihi: 28 Şub, 2018

tür: eylem, anime

Aurora'nın parlak dans eden ışıkları, her gece terra feminarum gökyüzünü aydınlatır. Bununla birlikte, yakın zamanda kuzey ışıkları garip bir şekilde huzursuz olur ve zayıflar. Üç "Kadınların Arazileri" nin en güçlü şamanları konuyu araştırmaya isteklidir. Pohjola'ya giden yol bir kez daha seyahat edilmelidir.

Terra Feminarum, Finlandiya mitolojisi temalı Japon tarzı manik vurdu. Karakterler ve hikaye Finlandiya mitolojisine dayanır. Oyun ve sanat tarzı hem Japon Danmaku atıcılarından hem de ilham vericidir.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Elle çizilmiş HD (1080p) grafikleri. Boşa boş boşluk yok! 7 Karakter Tahrikli Hikaye Bölümleri, Pohjola'nın mistik ülkelerine ormanları ve gölleri yalaklaştıran bölümler. Oyuncunun hikaye bölümlerini ayrı ayrı yaşayabileceği hikaye modu. Karakter ilerlemesi kaydedilecektir. Bu modda ayrıca özel zorluklar var! 1CC ve skor çalışması için geleneksel arcade gibi arcade modu. Devam etmeyin. En yetenekli oyuncular için gerçek bir zorluk. 4 zorluklar: Acemi, normal, sert ve acımasız. Acımasız zorluk eti kemiklerden ayırırken, acemi zorluk size merhamet verir. Özel Silah Sistemi, oyuncunun, Şaman'ın en güçlü saldırılarını güçlendirmek için düşen düşmanlardan mana almasını sağlar. Geliştirme sistemi, oyuncunun patronları ve zorlukları yenerek oynanabilir karakterleri geliştirmesini sağlar.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7+ İşlemci: Intel Core i3-3110m Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GEFORCE GT 650M veya eşdeğeri. OpenGL 3.3+ Depolama: 800 MB Mevcut alan Ek notlar: Oyun kurulum yolunda ASCII (İngilizce olmayan) karakterleri kullanmayın!

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
46
TELİF HAKKI İHLALİ