Terrarium Land Full İndir (v2.0) Oyun indir

Terrarium Land Free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Terrarium Land - Dünyanın seviyelerini keşfedin, gizli yerleri, benzersiz eserler ve bonuslar bulun. Teraryum kara dünyasında düşmanları yok edin ve bulmacaları farklı bir şekilde çözün ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Katmanlı oyunlar

Publisher: Layer oyunları

sürüm tarihi: 29 Mar, 2016

tür: eylem, macera

Terrarium Land, bazı mantıksal bulmacalara sahip 3D aksiyon-macera arcade oyunudur.

Bir uzay gemisi taşıyan t.i.x. çöküyor. Maceralar ve "Cybozoorgs" adlı mekanik düşmanlarla mücadele şimdi Terrarium Land dünyasında başlıyor.

Gezegendeki doğayı korumak için bulmacaları çözün ve düşmanları farklı seviyelerde yok edin. Dünyanın seviyelerini keşfedin, gizli yerleri, benzersiz eserler ve bonuslar bulun. Savaşlar için güçlü silahlar satın alın veya bulun.

robot t.i.x. oyunun ana kahramanı. Farklı yetenekleri olan deneysel bir akıllı cisim-cyborobotdur. Robot, çevre ile etkileşime geçmek, aktarma ve tarama nesneleri ile bir manyetik alan üretebilir. Düşmanlarla savaşmak, t.i.x. Ayrıca çeşitli bombalar ve ateşli silahlar kullanır. Seviyeleri geçmek için özel ekipman kullanır.

Sağlık ve enerji robotun parametreleridir. Sağlık yaralar tarafından azaltılır ve bonuslarla arttırılır. Koşular sırasında enerji azalır, manyetik alan jeneratörünün atlamaları ve çalışması, ancak eylemsizlik sırasında geri kazanılır.

Anahtar fetürleri: 3 benzersiz gezegenler. Kendi çevre ve doğal koşullarıyla çeşitli yerler. Çevre ile etkileşim. Ana kahraman, farklı durumlarda farklı problemleri çözmek için özel ekipman kullanıyor Gezegenlerin sakinleri farklı davranışlara sahiptir. Bazıları zararsız ve korkaktır, diğerleri agresif. Çeşitli gezegen macera görevleri var.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Intel Core 2 Duo E4400 (2.0 GHz) / AMD Athlon 64 4000+ (2.4 GHz) Bellek: 2 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce 8600 GTS DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core i5 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 960 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
49
TELİF HAKKI İHLALİ