TerraTech Full İndir (v1.4.7.1 & ALL DLC) Oyun indir

Terratech full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Terratech, bir işçilik, savaş ve keşif karışımı ile kendi kreasyonlarınızı tasarladığınız ve inşa ettiğiniz açık bir dünya, Sandbox Adventure oyunudur. Bir düşmanca yabancıyı keşfedin ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Payload Studios

Publisher: Payload Studios

Çıkış tarihi: 10 Ağu, 2018

tür: bina, açık dünya, eylem, macera, hayatta kalma, strateji, atıcı, bilim-Fi, simülasyon

Terratech, bir işçilik, savaş ve keşif karışımı aracılığıyla kendi kreasyonlarınızı tasarladığınız ve inşa ettiğiniz bir açık dünya, Sandbox Adventure oyunudur. Düşmanca bir uzaylı manzara veya yaratıcı özgürlük ile tasarımı keşfedin. Seçim senindir.

Kampanyada kar ve zafer arayışı içinde rastgele oluşturulan bir sonsuz dünyada, kariyerinizi geçişli bir madenci olarak başlatın, arkanıza yaslanın ve yaratıcı modda yüreklerinin içeriğini oluşturun veya teknisyenlerinizi saate karşı çukur yapın ve Gauntlet Mücadelesi'ni yönetmeye cesaret edin . Tech Binası hayal gücünüzü limitlere uzatmak için Terratech'te mevcut birçok oyun modu var!

Hikaye

Uzak gelecekte, dünyanın doğal kaynakları tükenmiştir ve bir kaynak toplama prosektörü olarak, yabancı gezegenlere seyahat etmek ve değerli malzemeler için onları scour işinizdir. Ama sen yalnız değilsin! Rakip Potonlar bu yeni dünyaların manzaralarını çöpe attı ve onların ne olduğunu korumak için savaşacak ve seninki ne almayı istila edecek. Markınızı yapmak için kurnaz ve yaratıcı olmalısınız.

Yapı bloklarını, silahları, tekerlekleri ve birkaç madencilik şirketinden kanatları kullanarak, her amaca uyacak şekilde çeşitli teknoloji oluşturabilirsiniz. Güçlü zırhlı savaş araçları, durdurulamaz kaynak toplama makineleri, yayılan kaynak işleme bazları veya her üç yaratıcılığın hibritinin, EXO-Planetary başarısının anahtarıdır.

Terratech'teki dünyalar prosedür açıdan üretilir ve sonsuzdur, bu nedenle keşfedilecek her zaman yeni topraklar vardır ve daha fazla kaynak bulunur. Hoşçakal dağ aralıkları, tatlı otlaklar ve büyük çöller, karşılaşacağınız biyomlar arasındadır. Gelişme ilerledikçe daha fazla eklenecek.

İntergalaktik madencilik endüstrisi, karlı bir olanıdır, ancak yeni dünyaları kullanmak için tek madenci değilsiniz. Rakip madencilerden kendinizi savunmak, yeni bölgelere ve yeni topraklara yol açan başarılarla zaman, kaynaklar ve beceri alacaktır. TÜM DEĞERLENDİRİLMİŞ Bloklar ve eşyalar hasar görebilir veya tahrip edilebilir, bu nedenle yeterince silahlı ve savaşa hazır olmamanızı sağlamak, Teratech'de hem hayatta kalma hem de refahın kilit bir unsurudur. Dışarı çık ve onlara patronun kim olduğunu göster!

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 64-bit İşlemci: Intel Core2 Duo T7600 @ 2.33GHz veya AMD Athlon 64 FX-60 Çift Çekirdekli Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce 520m veya Intel HD 4000 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: Üç düğmeli fare güçlü bir şekilde önerilir. Spec, erken erişim sırasında revizyonlara tabi olabilir.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 64-bit veya daha yeni İşlemci: Intel Core i5 750 @ 2.67GHz veya AMD Phenom II X4 945 Bellek: 6 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce GTX 260 veya ATI Radeon HD 5670 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: Üç düğmeli fare güçlü bir şekilde önerilir. Spec, erken erişim sırasında revizyonlara tabi olabilir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
66
TELİF HAKKI İHLALİ