Terror Lab Full İndir Oyun indir

terör laboratuvarı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Terör Laboratuvarı - kim olduğunu ya da nerede olduğunu bilmeden az önce uyandım. Bir şey hatırlayamazsın ama yalnız değilsin ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Nicolas Bernard

Publisher: Microids Indie

sürüm tarihi: 19 Mar, 2016

tür: macera, korku

"Bu oyun sürekli güncellemeler ve iyileştirmelerde (her 2 günde bir) topluluğa katılmak,"

Oyun

terk edilmiş bir laboratuarda az önce uyandım. Kim, buraya nasıl girdin ve neden buradasın, hepiniz senin için bir gizem gibi görünüyor. Yine de elinizde daha basarak bir mesele var, yalnız olmadığınız açıktır.

Bu karşılaşmada hayatta kalmak istiyorsanız ve belki de bu yerden çıkın, hızlı bir şekilde uyarlamanız gerekir. Bu savaştaki önceliğiniz, tesisi operasyonel tutmaktır. Bunu yapmak için, bulabileceğiniz her şeyi kullanmanız gerekir, böylece bir el feneri olsun ya da sarsıntılı el bombası herhangi bir tatsız varlıkları korkutur. Bu acımasız koşullara rağmen, hafızanıza yardımcı olabilecek hala ipuçları var ve canlı bir şansı yaşayabileceğiniz hafif bir şans var.

Yeterince konuşma, zaman tükeniyor! Kaderinin kendi elinde ve şimdi bir savaş savaşı!

ipuçları

jeneratörler

Bu jeneratörler yıllar önce terkedilmiş görünüyor, neyse ki hala koşuyorlar. Öncelikten kurtulmak istiyorsanız, çalışmalarını sürdürmek gerekir. Yine de çok rahat olmayın, hangi jeneratörün yanında başarısız olacağını söylemeyin.

Flaş ışığı (sağ tıklayın)

Flashlightınızı konservatif olarak kullanın, ancak geceleri neyin gideceğini söylemez.

Flaş patlama (sol tıklama)

Tesisin etrafında döşenen balistik ya da kör olmayan silah olmamasına rağmen, birkaç dağınık sarsıntı bombası bombası dağılmış gibi görünüyor. Belki de bunlar herhangi bir takipçiyi yavaşlatır.

oksijen

medeniyetten sızdırmaz, tesisin sadece mevcut oksijen seviyeleri ile uzun süre dayanabileceği görülüyor. Aldığınız herhangi bir hareket, tedarikinizi tüketir, bu nedenle hareketlerinizi akıllıca yapın.

Minimum: OS: Windows 7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: 2.0 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Nvidia GeForce GT 240 (veya daha iyi) DirectX: Sürüm 10 Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: herhangi bir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
41
TELİF HAKKI İHLALİ