Tesla vs Lovecraft Full İndir Oyun indir

Tesla vs lovecraft full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. TESLA VS LOVECRAFT, Crimsonland ve Neon Chrome'un yaratıcısından yoğun bir yukarıdan aşağıya ikiz çubuk arenada atıcıdır. Enigmatik Mucit Nikola Tesla'yı kullanıyor gibi oynayın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: 10tons Ltd

Publisher: 10tons Ltd

sürüm tarihi: 26 jan, 2018

tür: eylem, atıcı, bilim-fi, korku, rpg

Tesla vs Lovecraft, Crimsonland ve Neon Chrome'un yaratıcısından yoğun bir yukarıdan aşağıya ikiz çubuk Arena atıcısıdır. Tesla-Mech'i güçlendirmek ve lovecraftian kabiliyetlerini korku içinde bir ders vermek için statik enerjiyi kullanmanın engmatik envanteri Nikola Tesla olarak oynayın!

Siz Nikola Tesla, dünyaca ünlü bir mucidi ve dahi. En büyük buluşun arifesinde, laboratuvarınız korku yazarı H.P. tarafından yakıldı. Eylemlerinizin dünyayı tehlikeye soktuğunu iddia eden lovecraft. Gizli kitabın yardımıyla ve bir canavar ordusu ile en değerli icatlarınızı çaldı!

Tesla-Mech, emrinizde çok güçlü bir savaş makinesi. Rakiplerinizi ikiz monte edilmiş Tesla-miniguns ile biçin ve onlar karıncalar gibi canavarlar üzerinde ezin.

Kuantum ışınlanma, düzgün bir şekilde bir kullanışlı taşınabilir sırt çantasına paketlenir. (Bu, ne olursa olsun, thesaus-paradoks hakkında bir uyarı etiketi içerir)

Kabuslar kabusları olsaydı, bu gibi görünüyorlar. Canavarlar çok korkunç, seni kendi akıl sağlığını yitirecekler!

X-ray Blade ve Death Ray Gun dahil olmak üzere (ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) içeren bir icat ve gadget'larla dünyayı kurtarın.

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7/8/10 İşlemci: 2 GHz Bellek: 2048 MB RAM Grafikler: SM 3.0+ DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 150 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
74
TELİF HAKKI İHLALİ