Testbed Terror Full İndir Oyun indir

Oyun / 14 June 2017

terör full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Testbed Terör - Üç farklı alem üzerinden eski okul tek oyunculu bir kampanyadan yolunuzu patlatın! Bilinmeyen yerlerin derinliklerinden, abominasyon lejyonları ortaya çıkıyor ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Lever Studios

Publisher: Lever Studios

sürüm tarihi: 7 Tem, 2017

tür: eylem, atıcı

Üç farklı alem üzerinden eski okul tek oyunculu bir kampanyadan yolunuzu patlatın!

Bilinmeyen yerlerin derinliklerinden, abominasyon lejyonları, uyanıklarında yıkımdan çıkıyor!

Sadist glee ile kan, bağırsak ve bağırsaklar kendilerini elinizde (çoğunlukla) esprili bir gömlek ve orijinal bir film müziği!

Bazı Ciddi Sam ve Doom arasındaki beklenmedik aşk çocuğunu test ettikleri terörle çağrı yapın ve kim onları suçlayabilir? Giderek daha hızlı tempolu oyun, patlayıcı atlama, gizli eşyalar ve sırlar; Testbed Terör, 90'ların atıcılarının cazibesini yakalar.

Şimdi, git bu bastidileri parçalayın!

Aslında Bilgilendirici Açıklama:

Testbed Terör; Bir low tarafından bir buçuk yıl boyunca bir buçuk yıl boyunca yaratılan bir oyun, ileriye dönük bir planlama veya aklınızda bulundurmayın. Kampanya sırasında çevre ve Pacing, yoğunluğun artması, bu yüzden 'n' silahı çalıştırmak için hazırlıklı olmak için hazır olun ... bu, boktan modern bir shooter değil! *.

Sıradışı gelişim döngüsü sonucu, oyun kronolojik olarak yapıldı. Hadi, oyun işleminiz sırasında oldukça belirgin olacağını söyleyelim.

Hmm. Bu çok bilgilendirici değildi.

*, oyunun berbat olup olmadığını, tadı öznel olup olmadığını yargılamak için bırakacağım, bu değil mi?

Addumnum (Ağustos 2018): Bak, eğer dürüst olsam oyun biraz boktur. Lütfen Batı ayarındaki ilk birkaç seviyede ertelenmeyin, oyun devam ederken daha iyi olur. Bu yaptığım ilk oyundu, tüm programlamanın tamamı bir noob oldu. Bunun nasıl buharda yaptığını bile bilmiyorum. Bak, fiyatı mümkün olan en düşük ayara düşürdüm. Bu noktada, sadece bazı insanların berbat eski oyunumu oynamasını istiyorum.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Intel Core ™ i3-4130T (2.9 GHz Çift Çekirdekli) Bellek: 1024 MB RAM Grafik: GeForce GTX 750 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 3 GB mevcut alan Ek notlar: Oyun, sistem özelliklerinde minimumun altına geçmelidir, bu oldukça keyfi bir şartlar kümesidir.

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core ™ i5-5287U (2.9 GHz Çift Çekirdekli) Bellek: 2048 MB RAM Grafikler: GeForce GTX 750TI DirectX: Sürüm 12 Depolama: 3 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
22
TELİF HAKKI İHLALİ