Tex Murphy: Under a Killing Moon Full İndir Oyun indir

Tex Murphy: Bir Öldürme Ayı Bedava İndir PC oyunu Doğrudan Bağlantı ve Torrent'te kırılmış durumda. Tex Murphy: Bir Öldürme Ayı Altında - Aralık 2042'nin olduğu bir Öldürme Ayı altında sanal dünyayı girin ve Siz, Tex Murphy olarak, onlardan önce kötülüğün kuvvetlerini durdurması gerekir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Access yazılımı

Publisher: NightDive Studios

sürüm tarihi: 31 Eki, 1994

tür: macera, nokta ve amp; Tıklayın, Bilim Kurgu, Bulmaca

2042 Aralık ayının olduğu bir ölüm ayağının altındaki sanal dünyayı girin ve Tex Murphy olarak, insanlığı yok etmeden ve bir sonraki işsizlik kontrolünüzden sizi soymadan önce kötülüğün güçlerini durdurması gerekir. Bu heyecan verici ve komik macera, daha önce gördüğünüz hiçbir şeyin aksine.

Grafik kalitesi, büyüleyici, inanılır karakterler ve tam hareket özgürlüğü, ekranın içinden geçip zengin, ilgi çekici bir gizem filminde ana karakter olabileceğinizi hissettirir.

Erişim Yazılımı Öldürme Ayları Altında Özellikler:

Brian Keith, Margot Kidder ve Russell anlamına gelir. James Earl Jones'un sesini içerir.

Neredeyse 2.4 Gigabayt! Şimdiye kadar üretilen en büyük ve en iyi eğlence CD ürünleri!

Anahtar fetürleri: Eşsiz grafik ve sesin dört CD'si. Tam hareket özgürlüğü, nerede, ne zaman ve ne istediğinizi keşfedin! Heyecan verici bir komedi gerilim filminin bir parçası olun! Birinci sınıf Hollywood yeteneği. Kapsamlı yerleşik ipuçları. Etkileşimi sezgisel ve basit yapan bir arayüz. Tam Fidelity 16 Bit 22KHz Ses.

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7 İşlemci: 1.0 GHz işlemci Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 100% DirectX uyumlu grafik Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: 100% DirectX uyumlu kart veya onboard ses

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: 1.5 GHz işlemci Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 100% DirectX uyumlu grafik Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: 100% DirectX uyumlu kart veya onboard ses
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
47
TELİF HAKKI İHLALİ