The Away Team Full İndir (v2.5.4) Oyun indir

Oyun / 01 August 2016

Away Takımı: Exodus Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Away ekibi: Exodus'u kaybetti - bu etkileşimli bilim kurgu macerası romanında, dünyanın son yıldızlararası geminin AI pilotu, mürettebatınız için bir ev bulma ile görevlendirildi ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Underflow Studios

Yayıncı: crackshell

sürüm tarihi: 22 Tem 2016

tür: macera, simülasyon

Siz, insan mürettebatınızı yıldızlar arasında uygun yeni bir eve teslim etmekle görevli olan Dünya'nın son yıldızlararası uzay gemisinden sorumlu olan AI'sınız. Önceki gemilerin kaderi bilinmemektedir - size rehberlik etmek için bir galaktik harita kümesiyle, hangi gezegenlerin ziyaret edeceğine, hangi gezegenlerin yüzeye gönderileceğine ve yol boyunca hangi seçeneklerin yapılması gerektiğine karar vermek sizin işiniz. Sen insanlığın son umudusun.

Seçiminiz önemlidir!

Muhtemel on mürettebat üyesinin her biri, şansınızı etkileyecek farklı bir özellik, özellikler ve kusurlara sahiptir, bu yüzden akıllıca seçin! Ziyaret etmek için 30'dan fazla gezegen ve istasyonun, 700'den fazla seçenek yapmak ve sonsuz randomize sektör haritaları ziyaret etmek için, galaksiyi ele geçirmek için sayısız yol var.

Bir romanın macerasının değeri!

Birden fazla çalışmada 120.000'den fazla metin kelimesi, eylem, süspansiyon, drama ve korku dolu zengin bir hikaye sağlar. Dört yolun her yerinden zafere kadar bulabilir misin?

Özelleştirilebilir

LUA tabanlı misyonlar ve JSON tabanlı veri dosyaları, kendi görevlerinizi basitleştirir ve komut dosyaları basitleştirir ve yeni karakterler oluşturma, oyun içi karakter yaratıcısı ile bir esintidir. Kendinizi oyuna yazın veya arkadaşlarınızı ekleyin ve kimin hayatta kaldığını görün.

Mürettebatınızı ye

Yiyecek ve yakıt derin uzayda gelmek zordur. Akıllıca fakat hızlı bir şekilde kursunuzu çizelemektedir - Sarf Malzemeleri tükendiğinde, zorlu kararlar mağazada olacak ve yamyamlık tek seçenek olabilir ...

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 veya daha yüksek 32bit İşlemci: 1 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Shader 1.1 Destek DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: Sesli adamımız bir tane yoksa, tek tek olmadan oynayabiliyorsanız üzgün olurdu ... Sen canavar

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 veya daha yüksek 64 bit İşlemci: 2 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Shader 2.0 Supprt DirectX: Sürüm 10 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: Soundbooster 540 5 Terabit ses yongası.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
35
TELİF HAKKI İHLALİ