The Chosen RPG Full İndir Oyun indir

Seçilen RPG full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Seçilen rpg - seçilen bir kahramanca rpg. Gizemli komployu sana karşı çözebilecek ve seçebilecek misin?

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Küçük Big Lee

Publisher:

Çıkış Tarihi: 4 Şub, 2016

tür: anime, olgun, çıplaklık, rpg, macera, eylem, dönüş tabanlı

Seçilen bir kahramanca rpg.

Kayıp babasının solmuş hayalinden başlayarak, kahramanımız, annesinin mezarının bir ziyareti vermeye karar verir. İade ettikten sonra, EDGE, iyi arkadaşım huzurunu bilinmeyen askerlerle umutsuz bir mücadelede görüyor. Bu askerler nereden geldi? Neden huzurlu köylerine saldırmak için emredildi?

Bu askerlerin yolunu takip ettikten sonra, kentin tarihi sihirli kule, kenarı ve huzur, büyük kılıcı Tanrı'nın kaidesinden gözyaşını çekmeye çalışan gizemli bir savaşçıyı keşfeder. Bu denemeden sonra kasabanın değerli mülkiyetini almaktan, huzur ve kenar saatini gizemli savaşçı, incelenecek daha fazla soru bırakarak daha fazla soru bıraktıkça, huzur ve kenar saati. Bu gizemli adam kimdi? Neden Tanrı'nın gözyaşını almaya çalışıyordu?

Bu karşılaşmadan sonra, kenar ve huzur, bu saldırının amacını daha da keşfetmek için destansı bir maceraya başlar. Bu soruşturma sırasında, bu ikisi, dünyalarının eski bir efsanesini ortaya çıkaracak, Tanrı'nın gözyaşını kullanmak için seçilecek bir gerçek kahramanın hikayesini öngören ve zamanlarıyla yüzleşmek için en büyük kötülüğe meydan okuyacak.

Gizemli komployu sana karşı çözebilecek ve babanı bulabilecek misin? Seçilen olur musun?

Minimum: OS: Windows 98, XP, Vista, 7, 8, 10 İşlemci: Intel Pentium III 800 MHz Bellek: 512 MB RAM Depolama: 250 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
53
TELİF HAKKI İHLALİ