The Christmas Spirit: Mother Goose’s Untold Tales Collector’s Edition Full İndir Oyun indir

Noel ruhu: Anne Goose's undold Tales Collector's Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Noel Ruhu: Anne Kaz'ın Anlatmamış Masalları Koleksiyoncının Sürümü - Anne Kazı Kayıp Gitti ve Noel Tehlikede Var !!

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: nokta ve amp; Tıklayın, Gizli Nesne

Big Balık Editörün Seçimi!

Bu başlık, olağanüstü kalitesi ve oyun kulübümüz Beta test cihazlarımızdan ezici bir şekilde olumlu yorumlar için seçildi.

Domini oyunları, karanlık romantizm ve gizemli masalların yaratıcıları, başka bir eğlence dolu Noel ruhu macerasını sunmaktan gurur duyuyor!

Old King Cole bir zamanlar neşeli eski bir ruhtu, ancak şimdi masal krallığını açgözlü bir demir yumrukla yönetiyor. Ve şimdi o anne kaz kayıp gitti, Noel'i iptal etmeye karar verdi! Bu, kralın fakir konuları için son samandır ve anne kazını bulmanıza ve krallığı barış ve mutluluğa geri yüklemesine yardımcı olmak için sizi çağırırlar. Klasik Anne Kaz Karakterleri, Humpty Dumpty, Üç Kör fareler ve King Cole'nin tiranlığını durduracak ve bu büyüleyici gizli nesne bulmaca macera oyununda Noel'i PeriTale Krallığına getirmesi için Crooked Adamla Takım.

Anahtar fetürleri: Bonus Bölümünde Krallığın Büyülü Cornucopia'yı geri yükleyin! Çok sayıda şeker tenekesi, zencefilli kurabiye erkek ve bulacak figürinler! Daha fazla eğlence için özel ekstra odasının kilidini aç! Özel duvar kağıtları, sanat, müzik, videolar ve daha fazlası tadını çıkarın! Strateji rehberinde asla kaybolma!

Minimum: OS: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 CPU: 1.6 GHz RAM: 1024 MB DirectX: 9.0 Sabit Disk: 2018 MB
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
71
TELİF HAKKI İHLALİ