The Chronicles of Nyanya Full İndir Oyun indir

nyanya full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Nyanya'nın kronikleri - kediler, acımasız katliamlar, zekâ, ırkçılık ve sosyal konular, dostluk, uğursuz düşünceler, hilarite ve nazi mobilyaları hakkında tatlı bir JRPG tarzı oyunu ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: HamsterCube

Publisher: fat köpek oyunları

sürüm tarihi: 16 Şub, 2018

tür: macera, rpg

Bir maaş günü gibi heyecan verici, komik kostümlerin öyküsü, rpgish şeyler yapan kedilerin hikayesi. Beklenmeyen ve inanılmaz bir twistlerle doludur, bir bireyin trajedileri, bir macerist stajın tuzağına ve nihilizme karşı çok duyarlı olan dostane bir pasta.

Oyunun aynı zamanda haritayı burada ve orada serpilen bazı mantıksal bulmacalarla dolaşan birçok heyecan verici konuşmayı içeriyor - ama endişelenmeyin, liberal bir sanatçının bile öğrencileri bile onları çözebilmelidir - pasta yetiştirmesi ve önemli Moral ve varoluşsal konular, çoğunluğu, sonuncusunu etkileyecek olanı etkileyecek. Son, en önemli karakterlerin, oyun içi başarıların kaderlerini, nihai kötü adamla mücadele etmedeki yetkinliğiniz, pasta yetiştirmesinde finesse ve dostluğa inanç derecesi. Bu, onlarca olası bitiş kombinasyonuna neden olur.

Oyunu tamamladıktan sonra, ana karakter için ek, normalde kullanılamayan becerilerin kilidini açmak için Newgame +'yi deneyebilirsiniz.

Nyanya'nın dünyası

Nyanya, tam olarak keşfetmek için 20 saat kadar sürebilecek muazzam bir kedi dünyasıdır. Ana plotline 8 saatten fazla eğlenceli için iyidir, ancak oyun aynı zamanda çok sayıda haritada, NPC'li yüzlerce etkileşimde ve neredeyse her şeyin bin açıklamasıyla ilgili birçok yan görevi de içermektedir. Ayrıca efsanevi Excalipurr ve korkutucu Berserker Catnip gibi düzinelerce heyecan verici ürün de bulabilirsiniz.

Hayvanların çoğunluğunun rolü, kediler, pidginler ve SNEKS ile birlikte, Nyanya'nın faunasının tamamını oluşturan çeşitli rulolar tarafından oynanır. KIBBLE Madenlerde ve Can Triis'te bulunur, hemen hemen tüm binalar kutulardır (çünkü karton kutular 'doğal yaşam alanıdır) ve temizlik kürkü devlet için önemli bir konudur. Bu dünyanın anlamı ve mantığı bu nedenle çok tartışmalı ... ama tutarlılığı için endişelenmeyin. Üst çentik olduğundan emin olduk.

Minimum: OS: Windows 7 / 8/10 İşlemci: Intel Core2 Duo Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DirectX 9 / OpenGL 4.1 yetenekli GPU Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 / 8/10 İşlemci: Intel Core2 Duo Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX 9 / OpenGL 4.1 yetenekli GPU Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
43
TELİF HAKKI İHLALİ