The Cleansing – Versus Full İndir Oyun indir

Temizlik - full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Temizlik - karşı, feodal bir distopi geleceğinde yer alan RPG elemanları ile rekabetçi, gerçek zamanlı bir taktik, PVP oyundur. Bir kahraman partisinin kontrolünü ele geçirir ve savaşa gidersiniz ... ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Grindstone Interactive

Publisher: Grindstone Interactive

sürüm tarihi: 28 Eyl, 2017

Tür: eylem, strateji, rpg

Temizlik - Versus, harita kontrolünün fetih noktaları, kahraman yükseltmeleri ve mikro yönetimi yoluyla karıştırıldığı eşsiz ve ilginç bir oyun sunan RPG elemanları ile PVP oyununu gerçek zamanlı bir taktiktir. Esport Arena'ya doğru yönelik bir sıralama sistemi olan rekabetçi bir oyun.

Yeni bir karanlık yaş insanlığın üzerinde hüküm sürüyor ...

Toplum, eski benliğinin karanlık bir şekilde bükülmüş bir sürümüne sıfırlandı ve yeniden inşa edildi. Kıyametten sonra ve ötesine ne geleceğinin bir vizyonu. Toplum geri döndüğünde, o zaman ne?

Feodal bir toplumdur. Kılıçlar ve zırhlar geri döndü, ancak çağdaş silahlar ve teknolojiler hala oyalandı. Bir zamanlar eski şehir salonları, hapishaneler ve burger restoranları, iktidardaki evlerin, kalelerinin ve kalelerinin kalelerine dönüştü.

Çekirdek oyun, oyundan önce seçtiğiniz beş kahraman etrafında inşa edilmiştir. Oyun başladığında, her şeyleri, kahramanlarınızı beceri ve ekipmanlarla geliştirmek için kullanılabilecek zafer ve kaynaklara ulaşmak için kullanılabilecek zafer ve kaynakları elde etmek, destek birimleri satın almak ve tabanınızı geliştirmek için kullanılabilecek savaş alanını yakalamak ve kontrol etmekle ilgilidir.

Anahtar fetürleri: Arkadaşlarınızla veya yalnız diğer oyunculara veya AI'ye karşı, bir karşı, RTS ve RPG çok oyunculu oyununda Partinizi beş karakterden oluşan bir dizi farklı kahramandan inşa edin Beş farklı sınıf arasından seçim yapın: Ranger, Acemi, Highted, Beyindir ve Nomad Çok çeşitli kombinasyonlar sağlayan her kahramandaki kahraman beceri yolunu seçerek kendi benzersiz Playstyle'a karar verin Düşmanlarınıza taktik avantaj elde etmek için 3B ortamı kullanın. Düşmanlarınızı karşılamak için becerileri geliştirin ve karakterlerinizi farklı silahlar ve zırhlarla donatın Ekonominizi artırmak için kaynak alanları üzerinde kontrol altına alın

Minimum: OS: Windows 7 / 8.1 / 10 (64 bit sürümleri) İşlemci: I5-4460 / AMD FX 8350 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX760 DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 4 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 / 8.1 / 10 (64 bit sürümleri) İşlemci: i5-6500 veya daha iyi Bellek: 8 GB RAM Grafikler: Nvidia GeForce GTX780 veya daha iyi DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 4 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
33
TELİF HAKKI İHLALİ