The Crew 2 Full İndir (FULL UNLOCKED) Oyun indir

The Crew ™ 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Crew ™ 2 - Amerikan Motorsportları sahnesini, tüm ABD'deki toprakları, havayı ve denizi keşfettiğiniz ve hâkim olarak ele alın. Çok çeşitli araçlar, bisikletler, tekneler ve ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: fildişi tower

Publisher: ubisoft

sürüm tarihi: 28 Haz, 2018

tür: yarış, açık dünya, eylem, simülasyon, macera

Devrimci franchise'daki en yeni yineleme, CREW® 2, şimdiye kadar yaratılan en heyecan verici açık dünyalardan birinde Amerikan motor sporları ruhunun heyecanını yakalar. Motorbasyona hoş geldiniz, büyük, çeşitli, aksiyon dolu ve güzel bir oyun alanı, ABD'nin tümü boyunca motor sporları için inşa edilmiştir. Yer, deniz ve gökyüzü üzerinde sınırsız keşiflerin tadını çıkarın. Kıymadan Kıyıya, Sokak ve Pro Racers, Off-Road Explorers ve Freestylers her türlü disiplinde toplanır ve rekabet eder. Onlara yüksek oktan yarışmalarında katılın ve her şanlı anı dünyayla paylaşın.

CREW® 2, becerilerinizi sergileme ve çok yetenekli bir motor sporları şampiyonu olarak yükselme şansını verir.

Özellikler

Moterkasyona Hoşgeldiniz - Zemin, Deniz ve Gökyüzüne Mücadeleyi Alın

Sınırları itin ve ikonik yerlerde yeni deneyimlerinizi çekin. Sis ve bulutların karlı kayalık dağların üstündeki sis ve bulutların üstüne dönün, New York şehrinin arka sıralarında kauçuğu yakmak, Mississippi Nehri'nden süpürün ve Büyük Kanyonun her santimini keşfedin. Dream Hypercar'ınızı sürmek, en ikonik Amerikan bisikletlerinden bazılarını sürmek ve en sıkıcı akrobatik uçaklar ve güç teknelerinin kontrolünü almak: eğlence ve zorluklar için fırsatlar tamamen yeniden tasarlanmış ABD'de sınırsızdır.

Araçlar ve AMP arasında anahtarı anahtarı; % 100 kesintisiz bir deneyimin tadını çıkarın

CREW® 2, en sevdiğiniz sürüşlerin tekerleğinin arkasındaki açık dünya özgürlüğü ile ilgilidir. Hızlı Fav özelliğini kullanarak bir düğmeye basarak bir diğerine bir diğerine kaydırın ve bu büyük ve kesintisiz açık dünyanın tam potansiyelini deneyimleyin. Hayalinizdeki Hypercar'ınızdaki LA'yı seyredin, gökdelenlerin üstünde yükselmek için en sıkıcı akrobasi uçağına geçin ve Hollywood'un üzerinde çarpıcı perspektiflerin tadını çıkarın, ardından sahil şeridine ulaştığınızda, Pasifik Okyanusu'na sorunsuz bir şekilde iniş: Eğlence için fırsatlar ve Zorluklar sınırsızdır.

olmak istediğiniz şampiyon olun

Ülkenin dört bir yanındaki dört farklı motor sporu ailesine katılın: Sokak ve Pro Racers, Off-Road Uzmanları ve Freestylers. Seni yeni sürüşlerle bağlarlar ve sizi kendi benzersiz motor sporları kültürleri ve disiplinler kümelerine tanıtacaklar. Yarışmalar ve şansla karşılaştıkları, kişisel tarzınızı bulup gelin, rüyanızın sürüşünüzü toplayın ve özelleştirin, HQ'unuzda onları gösterin ve tüm ABD Motorsportları sahnesinde izinizi yapın.

Minimum: OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümleri) İşlemci: Intel Core i5-2400S @ 2.5 GHz veya AMD FX-6100 @ 3.3 GHz veya Eşdeğeri Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD HD 7870 (Shader Model 5.0 veya daha iyi olan 2GB VRAM) Ek Notlar: Oyun Battleye İçerir (https://www.battleye.com/) Hile Anti-Hile Teknolojisi ve VMProtect (http://vmpsoft.com/support/user-manual/introduction/what-is-vmprotect/) Anti- Korsan Teknolojisi.

Önerilen: OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümleri) İşlemci: Intel Core I5-4690K @ 3.5 GHz veya AMD RYZEN 5 1600 @ 3.2 GHz veya Eşdeğeri Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 1060 (6GB) veya GTX 970 (4GB) veya AMD RX 470 (8GB) veya daha iyi Ek Notlar: Oyun Battleye İçerir (https://www.battleye.com/) Hile Anti-Hile Teknolojisi ve VMProtect (http://vmpsoft.com/support/user-manual/introduction/what-is-vmprotect/) Anti- Korsan Teknolojisi.
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

megaup

part 3

megaup

part 4

megaup

part 5

meganz

part 1

meganz

part 2

meganz

part 3

meganz

part 4

meganz

part 5

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 4

alternatif

part 5

uptobox

part 1

uptobox

part 2

uptobox

part 3

uptobox

part 4

uptobox

part 5

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 4

alternatif

part 5

google

part 1

google

part 2

google

part 3

google

part 4

google

part 5
75
TELİF HAKKI İHLALİ