The Crown of Leaves Full İndir (v0.7.4) Oyun indir

Yaprakların taç full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yaprakların tacı yarı eğitimli bir kuyumcu ve bilimsel sihirli makalelerin yazarı, büyük bir başarısızlıkla bir araya geldi ve çingene anavatanına geri dönmek zorunda ....

taç yaprakları PC oyunu genel bakış:

Yaprakların tacı Lingrimm "," Natalie de Corsair tarafından geliştirilmiştir ve TheBrokenhorn tarafından yayınlandı. Kasım 2017'de piyasaya sürüldü.

Yaprakların taç, mistisizm, bilmeceler, takımyıldızlar, antrodaklar, hayvanlar ve hayaletler hakkında görsel, doğrusal olmayan bir fantastik romandır! Plotroui, esnek bir şehir dandy, bir deşifre, yarı eğitimli bir kuyumcu ve bilimsel yazarın yazarı Sihirli makaleler, büyük bir başarısızlıkla bir araya geldi ve Çingene Vatanı, Latori'ye geri dönmek zorunda. Şifreler burada bir şey değil ve yerel ayakkabılı mistik inançlar gerçekten rahatsız edici ve Roui'yi keder ediyor. Eski hayatına geri dönmeyi hayal ediyor ... Ama paran yoksa nasıl mümkün olabilir? Hızlı kazanç arayışı içinde, Roui eski mücevher araçlarını bir kez daha alıyor ve müşteriyi kendisini bulur. Müşteri, bir ayın içindeki gelinleri için özel bir odundan bir bilezik yapmak için Roui'yi bir görevi yerine getirir. Ancak, Roui çalışmaya başlamaz, garip ve hoş olmayan şeyler aniden görünmeye başlar. Hangisi, yerel halkın batılaşmasından dolayı ... oldu.

Anahtar fetürleri:

  Şahash'ın bu etnik grupları arasındaki karmaşık ilişkilere rağmen, bir bütün olarak insanlıkla geçinceler ve hatta daha fazla anlamlı doğalarına rağmen onları taklit etmeye çalışın. Meydanızın oyunumuzu etkileyeceksiniz: Birden fazla karakterle iletişim kurun, folge dostluklar ve acı düşmanlar yapın. Kelimeleriniz anlam taşır ve konuştuğunuz her diyalogun hikayesini etkileyecektir. Sözlerinizi dikkatlice seçin. Söyledikleri gibi, "Bir zamanlar konuşulan bir kelime geri çağrıyı geçiyor". Şifreleri kod çöz! Garip eşyaları toplayın ve kendinizi sıkı durumlardan çıkarmak için kullanın. Bu eşyalar, sevdiğiniz karakterler için hediyeler olarak verilebilir veya büyülü şeylerde kullanabilirsiniz! Shang-la'nın dünyasını keşfedin ve sıradışı yaratıklar, hayvanlar, ruhlar ve hayaletler ile tanışın. Kim olmak istediğinizi seçin - kahraman veya kötü adam. Ama ... için hazırlıklı olun.

  bırakan yaprakların taçını nasıl yüklenir:

  1. BEDAVA İndir Yaprakları PC oyunu Burada:

  (Tüm bağlantılar değiştirilebilir, lütfen diğer tüm sunucuları daha önce doğrulayın)

  • Bağlantı Mega.co.nz:

  • Link Openload.co:

  • Link Kumpulbagi:

  • Bağlantı Upfile:

  • Bağlantı bağlantısı GO4UP (Çoklu Bağlantılar):

  • Link yüklendi:

  • link filescdn:

  • link uptobox:

  • Google Drive Link:

  (Şifre ile UNRAR: IgG-Games.com)

  2. özü.
  3. Yaprakların tacını kırmaya gerek yoktur.
  4. Oyunu oynayın.
  5. Eğlenin ^^.

  (nasıl kurulacağını bilmiyorsanız veya bazı problemleri nasıl bulacağınızı bilmiyorsanız, bana etikette sorabilirsiniz)
  (İndirme bağlantıları bozulursa, yeniden talep etmelisiniz. - etikette yükleme) Nasıl kurulacağına ilişkin talimatlar PC'de bırakan yaprakların taçını yükleyin:

  yok ... (kolay, öğretici görebilirsiniz, tüm oyunlar için aynı, sadece popüler oyunlar için video eğitimi yapıyorum)

  yaprakların taç için sistem gereksinimi full ücretsiz indir:

  Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 1.66 GHz M
  İndirme Linkleri

  meganz

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  uptobox

  i̇ndirme Linki

  google

  i̇ndirme Linki
99
TELİF HAKKI İHLALİ