The Dark Stone from Mebara Oyun indir

mebara full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Mebara'dan Koyu Taş - 1924'te Massachusetts, Dedektif Monroe, Profesör Webhey ve Pendleton Ajansı'nın Patron Pendleton'un rolünü üstleniyor, hepsi de geldi ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: JerseyWare Gaming

Publisher: Kiss Ltd

sürüm tarihi: 27 Şub, 2015

tür: rpg, macera

H.P. tarafından oluşturulan mitolojiye dayanarak Lovecraft, Mebara'dan gelen karanlık taş 1924 Massachusetts'de yer almaktadır.

Pendleton Dedektif Ajansı'nın Arthur Pendleton sahibinin rolünü üstlenin ve iki çalışanı - Dedektif Aloysius Monroe ve Profesör Webhey.

Takım, garip özelliklere sahip bir Eerie Black Rock'a sahip olmaya girdi. Taşları kozmik kökenleri keşfetmeye çalışırken, kendilerini deliliğe, kısır kültürlere ve tarif edilemez korkulara karşı mücadeleyi bulurlar!

Arkasındaki gerçeği keşfedecekler mi? Mebara'dan karanlık taş mı?

Temel özellikler

Anahtar fetürleri: H.P.'in eserlerine dayanan orijinal bir macera. Lovecraft. Tamamen gerçekleşmiş şehirleri, binaları ve daha fazlasını keşfedin. Savaş Zorlu Does & Amp; Klasik bir ATB sisteminde güçlü büyüler Yüksek kaliteli süre görselleri Özel yazım öğrenimi ve ayrıntılı seviye-up görüntüleri.

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7 İşlemci: Pentium 4 2.0ghz veya daha yüksek Bellek: 512 MB RAM
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
61
TELİF HAKKI İHLALİ