The Dew Full İndir Oyun indir

Dew free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Çiy, hikaye anlatımına odaklanan bir bulmaca oyunudur. Bir dewdrop olacaksın; Bulmaca formunda siyah ve beyazla savaşan geçmiş savaşları yaşayın ve ihmal edilen gerçeği ortaya çıkarın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: zzicon

Yayıncı: Psychoflux Entertainment

sürüm tarihi: 1 Eylül, 2017

tür: bulmaca, gündelik

"DEW numarası 17, bir kez eksik, geri döndü. Hangi gerçekler bu thungone çatışmanın ötesinde siyah ve beyaz arasında yatıyor? "

Çiy, hikaye anlatımına odaklanan bir bulmaca oyunudur. Bir dewdrop olacaksın; Black ve White ile savaşan geçmiş savaşları bulmaca formunda yaşayın ve ihmal edilen gerçeği ortaya çıkarın.

Sadece ok tuşları ile kontrol edilen basit bir ortamda, seviyeler geçtikçe, yeni zorluklar sunarken ve oynatıcının hem eski hem de yeni taktikleri uygulamalarını gerektiren yeni kurallar oynayacak. Yeni bir çiğ damlası olarak, her bulmacayı çözebilir ve gerçeği keşfedebilir misiniz?

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Intel Pentium 4 Serisi Bellek: 1 GB RAM Grafikler: CPU-Entegre veya Yerleşik Grafikler DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 250 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
47
TELİF HAKKI İHLALİ