THE ENIGMA MACHINE Full İndir Oyun indir

Enigma makinesi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Enigma Makinesi - Enigma Technologies sizi AI'nin aklına girmeye davet ediyor. Nokta ve tıklama mekaniği, enigma ile sorunsuz bir şekilde karıştırılır.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Enigma Technologies

Publisher: enigma corporation

sürüm tarihi: 16 Kas, 2018

tür: korku, bulmaca

[Enigma Technologies hediyeler]

Hiç merak ettin mi ... bir androidin aklında ne olur?

ENGMA® Corporation sizi hayalperestlere adım atmaya davet ediyor.

DreamScape ile, AI'nin aklını keşfedebileceğimiz etkileşimli bir 3D ortamla temsil edebiliriz! Bu simülasyon aracılığıyla size yardımcı olduklarından, DreamScape terminal arayüzü içindeki yeni AI en iyi arkadaşınızı tanımlayın.

[Dikkat]

Bir DreamScape'nin AI'nin zihinsel durumunun bir yansıması olduğunu ve kirli bir AI'nin aklını keşfettiğini unutmayın.

Ancak, endişelenmenize gerek yok. Bu işe alım egzersizi, gerçek bir hayal müziğinin nasıl görüneceğinin bir simülasyonu olduğu için.

[Tanımlama]

Enigma makinesi, giderek daha fazla rahatsız edici bir sunum içinde çerçevelenmiş, eski oyunlarının belirsizliğini ve öngörülemesini yakalamayı amaçlayan kısa bir birinci şahıs bilimci korku bulmaca oyunudur.

Anahtar fetürleri: Özgün bir görsel stil için daha modern grafiksel efektlerle birlikte Glitchy-90'ların 3B grafiklerinin ve VHS'in benzersiz bir füzyonu. Sizi kutunun dışında düşünmeye zorlayan bir dizi bulmaca. Geleneksel birinci şahıs kontrollerinin bir karışımı, dünyayla etkileşimi yerine getirmek için NOKTA TIKLAYICI MEKANİK ile birlikte. Sadece oyunlar aracılığıyla söylenebilecek bir hikaye Ortalama oyun süresi: 60-90 dakika

Minimum: OS: Windows 7 SP1 + (Demolar uyumlu) Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DX10 (Shader Model 4.0) yeteneklerine sahip grafik kartı. DirectX: Sürüm 10 Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
103
TELİF HAKKI İHLALİ