The Fielder’s Choice Full İndir Oyun indir

Fielder's Choice full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Fielder'in seçimi - eldiveninizi alın, büyük liglerin tepesine giderken zamanınızı geçirme zamanı! Eve bir funner almak için fastball'lar, kıvrımlar ve sürgü atın!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Oyun seçimi

Publisher: Oynatma Seçimi

sürüm tarihi: 22 Şub, 2018

tür: macera, rpg, metin tabanlı

Bir eldiven tutun ve büyük liglerin tepesine gidin! Beyzbol sezonu geri döndü ve höyüğündesin. Kariyerinize çaylak sürahi olarak başlatmak, repertuarınızı geliştirecek ve büyük liglerde kulüp evi siyasetini gezineceksiniz. Sekiz mevsimden fazla, yetenek ve karizmayı alanını kazanmak için kullanacaksınız.

Fielder'in seçimi, Nathaniel Edwards tarafından 115.000 kelimelik interaktif beyzbol romanıdır. Tamamen metin tabanlı-grafikler veya ses efektleri olmadan - ve hayal gücünüzün engin, durdurulamaz gücüyle beslenir.

Yetenekli kolunuz sizi hiç görmediğiniz yerleri alacak ve sizi gezegendeki en çok çalışan sporculardan bazılarına tanıtacaktır. Büyük liglerde başarılı olmak için büyük bir özveri var mı, yoksa biraz hile yapacak mısın? Beyzbolun en büyük statesi ya da acele ve kum ustası olacak mısın? Uyumak için onları ıslatan hitterleri ya da sevimli bir dış cephe alan bir persona geliştirecek misiniz? Tarihte aşağı inecek misin ACE bir salon ya da büyük sahnede fizzlewed bir canlı kol mu? Yaşam boyu beyzbol hayallerinizin gerçekleştiğinde, başkasının şimdiye kadar çalıştıkları her şeyi kaybetmek zorunda kalabilir.

Anahtar fetürleri: Erkek, dişi veya ikili olmayan; eşcinsel ya da düz Sol veya sağ elle oyna Yurtdışı tarzınızı seçin ve grev yapmak için mükemmel repertuarını geliştirin Mükemmel bir fastball, kaydırıcı veya eğri topu Takım arkadaşlarınız arasında arkadaşlar, düşmanlar veya potansiyel yaşam boyu ortakları bulun Amerika Birleşik Devletleri'nde, Japonya'da Pitch veya Beyzbol için yeni bir sınır keşfetmek için fırsatın kilidini aç Oyununuzu mükemmelleştirmek için istatistiksel analiz kullanın veya rakiplerinizi dışarıya aktarmak için #Riseandgrind Beyzbolun en başarılı ajanının arkasındaki ilginç sırrı keşfedin

Minimum: OS: Windows 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
44
TELİF HAKKI İHLALİ