The Guest Full İndir Oyun indir

Konuk full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. 'Konuk', çevrenizin keşfedilmesinin öne çıktığı enigmas dolu bir kasvetli maceradır; Bulmacalar, sırlar ve bilmeceler kimin var olduğunu keşfetmenize yardımcı olacaktır ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Takım Gotham

Publisher: 505 oyunları

sürüm tarihi: 10 Mar, 2016

tür: macera, bulmaca, korku

"Konuk", çevrenizin keşfedilmesinin öne çıktığı enigmas dolu bir kasvetli maceradır; Bulmacalar, sırlar ve bilmeceler sizi bu sombor otel odasında kimin kilitlediğini ve en önemlisi neden olduğunu keşfetmenize yardımcı olacaktır.

Temel özellikler:

Sürükleyici hikaye anlatımı.

Ruh hali ve oyunun hissi ve Doktorun gizemli geçmişi Evgueni Leonov, oyunu eşsiz bir deneyim haline getirir, karakter hikayesinden seyahat etmeyi ve orada neler olup bittiğini merak edecek beklenmedik yerleri keşfetti. Bu esrarengiz duvarların arkasındaki bilim kurgu öyküsü, oyuncunun oyun deneyiminden bir şeyleri hissetmesini sağlamak için bile güçlü ve teşvik edici hale getirir.

Çevre.

Unkempt bir otelde, 80'lerde, 'Konuk' bize karanlık ve gizemli bir ortamla karşı karşıya, oyuncu ile atmosfer arasında eşsiz bir bağ yaratıyor.

Anahtar fetürleri: Çevremizi dolaşmak ve keşfetmek ücretsiz, odanın her köşesine erişmek. Her biri kendi kişiliği ve karmaşıklığıyla çözmek için farklı bulmacalar ve enigmas. Oyunda daldırmamızı artıracak hikayenin içindeki benzersiz olaylar.

Minimum: OS: Windows XP veya daha yüksek (32 bit veya daha yüksek) İşlemci: Core 2 Duo E6750 (Çift Çekirdekli) 2.66 GHz veya Daha İyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE 9600 GT, ATI RADEON 4800 veya daha yüksek DirectX: Sürüm 9.0
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
45
TELİF HAKKI İHLALİ