The Guild 3 Full İndir (v0.9.13) Oyun indir

Lonca 3 bedava indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Guild 3, orta çağlarda gerçekleşen büyüleyici bir ticaret ve yaşam simülasyonudur. Bir vatandaşın ayakkabılarına adım atın, işletmeler ve konaklar kazanın, üretin ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Golemlabs, Purple Lamba Studios

Publisher: THQ Nordic

sürüm tarihi: 26 Eyl, 2017

tür: simülasyon, strateji, rpg, açık dünya, bina, hayatta kalma

1400 yılının Orta Avrupa'da kendimizi bulduk. Koyu Orta Çağ, bir zamanlar soylular ve din adamları, bitti ve yeni bir dönem başlıyor: Bedava Ticaret ve Serbest Aklın Çağı!

Guild 3'teki yüzyıllar boyunca sürebilecek bir aile hanedanı oluşturursunuz. Çevrenizdeki dünya ve hanedanınız tekrar tekrar tekrar yeniden düzenlerken - tüm oyuncu olmayan rakamlar kendi kararlarını verir - el sanatları ve ticarette becerilerinizi, sosyal durumlarda ve nihayet siyasette ve kötü niyetli entrikalarda kanıtlamanız gerekir.

Lonca 3, bir ekonomik simülasyon, strateji oyunu, tarihsel yaşam simülasyonu ve gerçek zamanlı olarak rol yapma oyunu, atmosferik ses kaydı ve ortaçağ müziği ile gerçek zamanlı 3D.

Oyun şu anda erken erişimde ve bu nedenle geliştirilmesinde. Düzenli olarak güncellenecektir, bu nedenle mevcut durum hakkında bilgi arıyorsanız, lütfen oyunun topluluk merkezini ve en son yama notlarını kontrol edin.

Oyunun serbest bırakıldığında, deneyimleyebileceksiniz ...

... Historical Ortaçağ şehirleri ve çevresinde Orta ve Kuzey Avrupa'da yer almaktadır. Her şehir 4 mevsim ve bir gün / gece döngüsünü tam olarak desteklemektedir.

... Her nesille daha güçlü hale gelen bir ailenin oluşturulmasının, korunmasının ve geliştirilmesinin zorlukları ... ya da kötü bir şekilde kaybolursa.

... İktisat, politika ve diplomaside Excel'i gerektiren güç için bir mücadele.

... Arkadaşlıklarınıza meydan okuyacak ve sırtüstü yeteneklerinizi test edecek çok oyunculu bir mod. (EA sürümünde henüz mevcut değil)

... Güç için oyunda yeni bir oyuncu - Guilds! Ünlü loncalardan birine katılın (örneğin, Alchemists Loncası), arkadaşlarınızı destekleyin ve desteklenin, loncanızın özel yetkilerine erişin ve şehrinizi ve tüm senaryo haritasını loncaların felsefelerinize göre kalıplamaya çalışın!

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: 2.5 GHz çift çekirdekli işlemci Bellek: 4 GB RAM Grafik: 2 GB Direct3D 11 yetenekli video kartı (GeForce GTX 470 veya Radeon HD 5850) DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı Ek notlar: Bunlar, değişebilecek ve değişebilecek ön sistem özellikleridir!

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
37
TELİF HAKKI İHLALİ