The Homestead Invasion Full İndir Oyun indir

Homestead Invasion full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Homestead istilası - evinizi mahvetmek, kolları almak ve gece biter bu korkunç düşman ile sona erer, böylece gelir. Kıyafetinizi geri kazanın ve savun.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: cevher

Publisher: cevher

sürüm tarihi: 11 Jan, 2018

tür: macera, eylem, vr, survival, korku, bilim-Fi, atıcı, strateji

intro

İlk kıyafetler birkaç dakika içinde düştü ve sabahtan önce radyo sessizliğinden başka bir şey yoktu.

Uzak bir dünyadan ya da dünyanın kabuğunun derinliklerinden geldiler mi? Belki de, insanın en kötü niyetlerinin çok liflerinden oluşuyorlardı, hayatlar için kozmik bir dönüş. Kökenleri ne olursa olsun, bunlar gerçeklerdir: dinlenmiyorlar, onlar için gerekli olamazlar ve niyetleri tekildir; insanlığı ayağa kalktıkları her yerde söndürmek için.

Outpost'unuzu kıyınız, kolları alın ve gece, gece geldikleri bu korkunç düşmanla sona erdiklerini umuyorum.

Gameplay

Outpostlar sessiz gitti ve sensör ağı kapalı, ancak işler outpost'da açık görünüyor 1. Çekmediler mi yoksa sessizce mi yatıyorlar? Cevabı bulmak için karakola yolunuzu yapmalısınız.

Outposts'ı çevrimiçi olarak geri al ve el telsizinizin üzerinden erişilebilen AI arkadaşınızın yardımı ile, canavarca işgalcilerin bir saldırısından geri dönün ve savun. Onları körfezde tutmak için elinden geleni yapın. Kapıları kurun ve savunmalarınızı oluşturun, kapakları güvence altına alın, ancak bu onları uzun süre durdurmaz, ... Yükleme, Silahlarınıza kayış yapın ve sizin nedenlerin ne olduğunu geri almak için savaşmaya hazır olun.

Anahtar fetürleri: Saldırganları Koy'ta tutmak için savunmalarınızı oluşturmak için benzersiz barikat sistemi. Periyodik harita, işleri taze tutmak için benzersiz senaryolarla serbest bırakır. Seni takip etmek ve seni öldürmek için takiplerinde hiçbir şeyde durmayacak olan AI. Geistiyerleri oblive göndermek için çeşitli silahlar. Bir tehlike duygusu oluşturan güzel ve korkunç ses tasarımı. Stilize bir çizgi roman esque dünyası. Genişletilmiş oyun ile yeni harita Tüm yeni silahlar Geliştirilmiş ai Güncellenen grafikler ve stil Artık slayt hareketi dahil olmak üzere çoklu hareket kontrolleri. Geri kazanılacak daha fazla karakterin Ek oyun modları, yeni yerlerde yeni hedefler, işini almak için yeni araçlarla. Hikaye modu. Gelişmiş mekanik. Erken erişim sürümü için iyi bir yerde işlerimiz var ama yine de oyun oynamanın tüm yönleri için mekaniği ütülemek için zaman harcamak için zamanımız var.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 SP1 veya daha yeni İşlemci: Intel Core i5 4590 veya AMD FX 8350 veya daha büyük Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 970 / AMD RADEON R9 290 eşdeğeri veya daha büyük Ses kartı: Windows uyumlu ses kartı Ek notlar: Bu oyun bir HTC Vive, Oculus Rift + Dokunmatik Kontrol Cihazları + 3 + Sensör, 3 USB 3.0, HDMI 1.4, DisplayPort 1.2 veya daha iyi gerektirir

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core i5 4590 veya AMD FX 8350 veya daha büyük Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 970 / AMD RADEON R9 290 eşdeğeri veya daha büyük Ses kartı: Windows uyumlu ses kartı Ek notlar: Bu oyun bir HTC Vive, Oculus Rift + Dokunmatik Kontrol Cihazları + 3 + Sensör, 3 USB 3.0, HDMI 1.4, DisplayPort 1.2 veya daha iyi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
106
TELİF HAKKI İHLALİ