The House in Fata Morgana Full İndir Oyun indir

Fata Morgana'daki evin full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Fata Morgana'daki ev - lanetli bir konakta bulunan Gotik bir asma masalı. & amp; quot; Fata Morgana & Amp'un evi; " tam uzunlukta bir görsel roman neredeyse bir ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: NOVECTACLE

Publisher: mangagamer

sürüm tarihi: 13 Mayıs 2016

tür: görsel romanı, macera, korku, anime

Bir düşüş yaşlı konağında uyandınız.

Yeşim gözleri olan bir kadın, sizden önce durur, sizi evin ustası olduğunuzu ve hizmetçinin olduğunu size bildirir. Ancak, hatıraların yok, kendin ya da aslında, gerçekten de yaşadığın herhangi bir kesinlik yok.

Hizmetçi, sakinlerine düşen sayısız trajediyi görmeye, Mansion'ın cansız salonları aracılığıyla bir yolculuğa katılmaya davet ediyor. Aralarında, belki de kendinizin bir miktar izini bulacağınızı önerir.

İlk kapının ötesinde 1603 yılı yatıyor.

Sanat ve tiyatro geliştiği eşsiz bir güzelliğin bir dönemidir. Güller Bahçede Bahçede Biçiçel Bahçesi Bahçede Bahçede, ve endişesiz ve çekişmesiz görünüyorlar ... Herkes onları mutlu görmek için içerik değil.

İkinci kapının ötesinde 1707 yılı yatıyor.

Bu dönemde, konak kalıntılarda yatıyor ve bir canavar içinde yaşıyor. Bir huzur yaşamı için bir yıllık olduğunu iddia ediyor, ancak doğuştan gelen vahşiliğine vermeden önce uzun zamandır değil.

Üçüncü kapının ötesinde 1869 yılında yatmaktadır.

Bu teknolojik olarak gelişmiş dönemde, insanlar her zaman hareket halindedir. Mansion'un ustası, demiryolu endüstrisine yatırım yapan iddialı bir iş adamıdır. Ancak, servet ve gücü olan saplantısı, karısını ihmal etmesini ve kötü muamele etmesini sağlar.

Dördüncü kapının ötesinde 1099 yılı yatıyor.

Hizmetçi, bunun son hikaye olduğunu söyler. Bu dönemde, lanetlendiğini iddia eden genç bir adam ve beyaz saçlı bir kız, bir cadı markalı ve ölüm için işaretlenmiş Giselle adlı bir kız görüyorsunuz.

Bu dört trajedime tanıklık etmek, her biri farklı bir zaman ve yerde belirledi, şimdi hikayenizi buraya sonlandırmak isteyip istemediğinizi seçmekte özgürsünüz ... veya üzerine basın.

Ama söyleyecek olanlar var

"Onları taşıyabildin çünkü trajedilerinin değillerdi."

Minimum: OS: 2000 ve daha yeni İşlemci: Pentium Bellek: 128 MB RAM Grafikler: 800 × 600 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
30
TELİF HAKKI İHLALİ