The Isle Full İndir (v0.0.0.25) Oyun indir

Oyun / 13 December 2015

ISLE full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Isle, oyuncuların bir şiddetli adada hayatta kalmak için üç hizipten seçim yaptığı açık bir dünya hayatta kalma oyunudur. Avlanmak. Av. Hayatta kalmak ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Afterthought LLC

Publisher: Afterthought LLC

sürüm tarihi: 1 Aralık, 2015

tür: sağkalım, açık dünya, simülasyon, macera, eylem, strateji, rpg

Feragatname: Bu oyun erken erişimdedir. Lütfen oyunun gelişimini aktif olarak desteklemek istemediğiniz sürece satın almayın ve amaçlanan oyun işlevselliğinin ciddi sorunlarını ve olası kesintilerinin ele alınması için hazırlanır.

Geliştiriciden bir not:

Öncelikle, oyunumuza baktığınız için teşekkür ederiz. Birçok kişi tarafından yaklaşılabilen eğlenceli bir oyun yaratmayı arzuladığımız gerçeğine rağmen, potansiyel kullanıcıları dikkat ettirme ihtiyacını hissediyoruz. Oyunun tasarımının deneysel güncellemeleri geçiriyoruz ve günlük, bazen birkaç kez yamalar açıyoruz. Bu, bazı insanların rahatsız edici bulduğu birçok güncellemeyle sonuçlanır. Bu gerçekleştiğinden, kullanıcı deneyimi büyük ölçüde değişebilir. Özellikler tamamen eklenebilir, kaldırılabilir veya tamamen silinebilir. Daha da önemlisi, hayatta kalma şansı daha az olası hale geldikçe zorluk yavaş yavaş daha acımasız hale gelecektir. Biz, geliştiriciler, aktif olarak gelecekteki oyun adalarını ve canlıları, bilinen oyuncuların hayatta kalma taktiklerini engellemek için tasarlayacak. Hatalarınız cezalandırılacak. Hayatta kalma olmadığını bekleyin.

Anahtar fetürleri: Ada: yoğun bir orman ve açık ovaların geniş bir peyzajı, içinde gizli olan çeşitli kalıntılar ve genişleyen genişler ... Sunucu donanımına ve bant genişliğine göre sunucu başına 100'e kadar oyuncu. SANDBOX SYSTEM - Oyuna, oyuna eklenen dinozorların (veya insan!) Olarak oynayın, ceza ya da ölen bir sonucu. Bazen hayatta kalmak için mücadele etmek istemiyoruz ve sorun değil. Temel Dinozor Simülasyonu - susuzluk ve açlık gibi temel ihtiyaçlar mevcuttur. Bir çocuk olarak başlayın, yetişkinliğe, eşleşmeye, eşleşin ve gençleşin. Avını takip et ve yoğun ormanlar hem de bataklıklar arasında avcılardan kaçının. Oynanabilir dinozorlar - Resmi hayatta kalma modunda öne çıkan hayvanlar arasında seçim yapın veya özelleştirilmiş Sandbox deneyimlerine, Triceratops, Carnotaurus, Tyrannosaurus Rex, Galimimus, Utahraptor, Akrocanthosaurus Rex, Galimimus, Utahraptor, Accocanthosaurus ve Allosaurus gibi 30 oynanabilir dinozor ile katılın.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 64-bit veya üstü (sadece 64 bit) İşlemci: Dört çekirdekli Intel veya AMD işlemci, 2.5 GHz veya daha hızlı. Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 760 veya AMD RADEON R9 280X series kartı veya daha yüksek. DirectX: Sürüm 11 Depolama: 20 GB mevcut alan Ek notlar: Bu oyunun çalışması için özel bir grafik kartına ihtiyacı var. Entegre grafik kartları çalışmaz.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 64-bit veya üstü (sadece 64 bit) İşlemci: Dört çekirdekli Intel veya AMD işlemci, 3.4 GHz veya daha hızlı. Bellek: 16 GB RAM Grafikler: Nvidia GeForce GTX 970 DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 20 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

meganz

part 3

meganz

part 4

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 4

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 4

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 4

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 4

uptobox

part 1

uptobox

part 2

uptobox

part 3

uptobox

part 4

google

part 1

google

part 2

google

part 3

google

part 4
24
TELİF HAKKI İHLALİ