The Keeper of Antiques: The Revived Book Collector’s Edition Full İndir Oyun indir

Antikaların kaleci: Canlandırılmış kitap koleksiyoncunun baskısı full ücretsiz indir PC oyunu direk indirda ve torrentte kırılmış durumda. Antikaların Kaleci: Canlandırılmış Kitap Koleksiyoncusu Sürümü - Çok geç olmadan amcanızı kurtarabilir misiniz?!

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: nokta ve amp; Tıklayın, Gizli Nesne

Big Balık Editörün Seçimi!

Bu başlık, yüksek kalite standardı ve oyun kulübü beta test cihazlarımızdan inanılmaz derecede olumlu yorumlar için seçildi.

EleFun oyunları gururla bir yepyeni serisi, antikaların bekçisi sunar! Amcanızdan birkaç gün içinde duymadınız. Antika mağazasına gittiğinizde, amcanızın kitaplarından birinin peşinde birine karıştırılırsınız. Amcanız için basit bir arama olarak başlayan şey hızlı bir şekilde, olasılık koleksiyonunu keşfederken daha da koyulaşır ve biter bir hobiden daha fazlasıdır. Bu eserler özel güçlere sahiptir ve bunlardan biri amcanızı kısalttı! Çok geç olmadan onu bir kabus kitabından kurtarabilir misin, yoksa bir sonraki kurbanı olacak mısın? Bu ürpertici gizli nesne bulmaca macerasını öğrenin!

Beta test cihazlarımızın ne söylemesi gerektiğini görün:

"Parlak oyun. Başarılar, Morphing Nesneler, Koleksiyonlar, Her sahnede etkileşimli lekeler, her alanda yapılacak çok şey, interaktif HO'lar, büyük bulmacalar, güzel sanat eserleri ve sizi düz bir şekilde yakalayan ilginç bir hikaye. Ne aşk değil. Hepsini bir oyunda sevdiğim her şey, çıkmasını bekleyemem. "

Anahtar fetürleri: Bonus Bölümünde 18. Yüzyıl Paris'e gidin! Çeşitli başarılar kazanın. Kapsamlı bir strateji rehberi içerir. Birden çok koleksiyon ve morphing nesneleri bulun! Gizli puzzle parçalarını bulun ve yapboz bulmacalarını tamamlayın!

Minimum: OS: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 CPU: 1.6 GHz RAM: 1024 MB DirectX: 8.0 Sabit Disk: 1943 MB
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
39
TELİF HAKKI İHLALİ