The King of Fighters ’98 Ultimate Match Final Edition Full İndir Oyun indir

Fighters'in Kralı '98 Ultimate Maç Final Edition Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Fighters'in Kralı '98 Ultimate Maç Final Edition - "KOF '98" sonra, genellikle fanlar tarafından "KOF" serisinde en iyi taksit olarak övgüyle ve "KOF '98 UM" 10 yıl sonra ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: SNK Corporation, Kod Mystics

Publisher: SNK Corporation

sürüm tarihi: 16 Aralık, 2014

tür: eylem, anime

kof '98 um,

Ultimate & amp; "KOF '98 UM" nin son baskısı,

Turnuvaya buharla katıl!

Oyunu Hakkında

Fighters'in Kralı '98 Ultimate Maç Final Edition

"KOF '98" sonra, genellikle "KOF" serisindeki en iyi taksit olarak övgüyle ve "10 yıl sonra" KOF '98 UM ", buhar PC oyun platformunda" KOF '98 "geri döndü Fighters'in kralı ile nihai ve nihai bir versiyonda '98 Ultimate Maç Final Edition

· Oyun bakiyesinin kapsamlı bir revizyonu:

Oyun bakiyesinin ve her karakterin hareketlerinin yeniden ayarlanmasıyla, "KOF '98 UM" nin bu son baskısı kesinlikle sonsuz ve epik savaşlar için her KOF fanı için oynayacak en üst düzey sürümdür.

· 64 savaşçının muhteşem bir karakter kadrosu:

"KOF '98" nin orijinal kadrosuna ek olarak, Eiji Kisaragi, Kasumi Todoh, Geese Howard, Bay Big ve Wolfgang Krauser gibi sembolatik KOF karakterleri bu nihai turnuvaya katılın. Ayrıca, bu Final Edition, toplam 64 farklı savaşçı ve sonsuz takım olanakları için bazı karakterlere alternatif bir versiyon sunar.

· Yeni Sistem «Ultimate Mode»:

Yeni eklenen "Ultimate Mode", kendi birinizi oluşturmak için orijinal "ekstra" ve "Gelişmiş" oyun modlarının çeşitli özelliklerini birleştirmenize izin verecektir! Ayrıca, klasik "ekstra" ve "Gelişmiş" 2 oyun modları, daha geniş bir çeşitli savaş stratejileri için iyice yeniden dengelenmiştir.

· 2 farklı çevrimiçi özellik mevcuttur:

Savaş sonuçlarınızın yansıtıldığı "rütbe maçı" arasında seçim yapın ve "Oyuncu Eşleşmesi", Versus Savaş ayarlarınızı istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Uluslararası sahnenin ilgisizdeki gerçek oyuncuların gerçek kralı olmak için mücadele! Dünya senindir!

· Orijinal Neogeo Ver. "KOF '98" dahil:

"KOF '98" nin orijinal Neogeo sürümü, hepsinden büyük zevk için sadık bir şekilde taşındı! "KOF" ın buhardaki özünü keşfedin veya yeniden keşfedin!

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Intel Pentium 4 1.8GHz çift çekirdekli Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 256MB video RAM ile onboard grafik yonga seti DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1 GB mevcut alan Ses Kartı: DirectSound
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
44
TELİF HAKKI İHLALİ