The Land of Eyas Full İndir Oyun indir

Oyun / 28 June 2016

EYAS ÜCRETSİZ DOĞRUDAN PC oyunu direk indir ve torrentte kırılmış durumda. EYA'ların ülkesi - nerede olduğu ya da oraya nasıl gittiğini, kurşun eyas - bir kedi elbiseli bir çocuk - eve ulaşma arayışı üzerine. Fakat siz ne zaman gidip gitmenin yolunu nasıl biliyorsunuz ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Mutlu kare yapımları

Publisher: Rising Star Games

sürüm tarihi: 21 Tem 2016

tür: eylem

Nerede olduğu ya da oraya nasıl gittiğinin bir hafızasıyla kayboldu, Eyas ülkesi sizi kurşun Eye'da görür, bir kedi takımında genç bir çocuk - eve ulaşma arayışı. Yalnızca sorun şu ki, hangi yolun evde olduğunu ve hangisinin aşağı indiğini ve hangisinin aşağı indiğini nereden biliyorsunuz?

Sıvı Yerçekimi içeren bir beyin büküm platformu macerasını yaşayın: İki dünya, kendi benzersiz çekileriyle birlikte kaynaşmıştır. Sizden önce seviyeleri keşfetmek için, momentum inşa etmek için momentum inşa etmek, ölümcül engellerden kaçınmak ve labirent benzeri yollar arasında gizli koleksiyon bulmak için momentum inşa etmek için kullanın. Ardından koşu ayakkabılarınızı giyin ve bu seviyeleri olabildiğince hızlı tamamlamaya çalışın, küresel lider tablosuna hazır!

Yolunuza, kaybolan anıların arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmaya yardımcı olabilecek kaybolan gören taşlarını keşfedin ve ilerlemenizi sağlamak için garip yaratıkları yerine getirin. Tüm taşları iade edebilir ve nihayet kaderinizin nerede yattığını keşfeder misiniz?

Anahtar fetürleri: İki karşıtlık yerçekimi, benzersiz bir dünya! Yerçekimi, momentum ve hızlı düşünce kullanarak her seviyede gezin, labirent benzeri yollardan olabildiğince çabuk çalıştırın. Her köşede yeni zorluklar ve engeller keşfedin! Ölümcül sivri, testereleri ve dişlileri kaçarken, ağırlıklar arasında hareket ederken ağır nesnelerle ezilmekten kaçınırken zamanlama esastır. Dünyanın her yerinde farklı gizli sırları bir ev sahipliği yapın ya da en hızlı oyuncunun kim olduğunu görmek için küresel liderlik tablosundaki seviyeler ve rekor süreleri arayın!

Minimum: OS: Windows XP (SP3) veya daha yeni İşlemci: Intel çift çekirdekli 2 GHz veya daha iyi Bellek: 1 GB RAM Grafikler: OpenGL 2 destekli NVIDIA / AMD / Intel HD Depolama: 600 MB Mevcut alan Ses kartı: Herhangi bir uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
16
TELİF HAKKI İHLALİ