The Last Tinker: City of Colors Full İndir Oyun indir

Son Tinker ™: Renkler Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan Bağlantı ve Torrent'te kırılmış durumda. Son Tinker ™: Renkler Şehri - Son Tinker, atlama düğmesi olmadığı için neşeli bir aksiyon macerası ve kesinlikle platform yok. Koru, Colortown'in gecekondularından bir çocuk, ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Mimimi Productions

Yayıncı: Daedalic Entertainment

Çıkış tarihi: 12 May, 2014

tür: macera, eylem

Son Tinker, Colortown, yaratıcılık, duygu ve işbirliği üzerine inşa edilmiş bir dünya yoluyla canlı bir yolculuktur. Mimimi'nin "Jack and Daxter" veya "Banjo-Kazooie" gibi tüm zamanları olan klasikleri, kalıbı bir atlama düğmesine sahip olmayarak kırarken.

Çarpışma adında karanlık bir kuvvet ortaya çıktı ve renkleri parçalara ayırmayı, dünyadaki tüm sevinç ve hayatı boşaltmasını istiyor.

Koru, Colortown'un gecekondularından genç bir çocuk, olsa da harekete geçiyor. Çarpıklıkla yüzleşmek ve evine neşe ve rengi geri yüklemek için epik bir maceraya başlar.

90'lı yıllara kadar gerçek bir gerileme. Oyunu çocuklarınızla oynayabilir ya da daha iyi, çocuğu kendiniz yeniden keşfedebilir, geri yaslayın ve bu renkli yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

Minimum: OS: Windows Vista / 7 İşlemci: Intel Dual-Core 2.6 GHz / AMD Çift Çekirdekli Athlon 3.0 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafik: 512MB VRAM ile SM 3.0; NVIDIA GEFORCE 8500 GT / AMD RADEON HD 4650 veya daha büyük DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu Ek Notlar: Klavye ve fare fare tekerleği ile.

Önerilen: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Dört çekirdekli işlemci Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 1GB VRAM ile SM 3.0; NVIDIA GEFORCE GTX 280 / AMD RADEON HD 4830 veya daha büyük DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu Ek Notlar: Sadece Xbox 360 Denetleyicisi Desteklenir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
53
TELİF HAKKI İHLALİ