The Light Empire Full İndir (v1.1) Oyun indir

Oyun / 03 December 2015

ışık imparatorluğu full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Işık İmparatorluğu - Bu UNIVERSE & AMP; ROGUUELKE / RPG & AMP; " Rastgele üretilir, yoksa bir uzay gemisinin kontrolünde olacaksınız ve mürettebatınızı ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Jemy

Publisher: Jemy

sürüm tarihi: 2 Aralık, 2015

Tür: Simülasyon, RPG

TLE'ye hoş geldiniz, bir uzay gemisinin kontrolünü komutanı olarak alacaksınız. Amacınız bir düşman askeri platformunu bulmak ve yok etmek olacaktır.

Belirli ihtiyaçları olan bir mürettebatı yönetmelisiniz ve çabucak kararlar vermelisiniz! O² jeneratörünüz hasar görürse ne yapacaksınız ve artık mürettebatınız için yeterince oksijen üretmiyor mu? Doğru kararları vermek size kalmış. Bütün bunlar RPG elemanları ile açık bir dünyada. Tamamen rastgele oluşturulan bir evrende istediğiniz şeyi yapmakta özgürsünüz, size fayda sağlayacak olaylarla doludur ....

Ana özellikler:

Tamamen rastgele bir dünyada gelişti: - Dünya rastgele her oyun ve her oyun için üretilir. Hiçbir şey önceden planlanmıyor, seyahatinizi seçerken herhangi bir olay oluşturulur. Bir varış yerini seçtikten sonra geri dönüşü yoktur.

RPG sistemi: - Her gemi, seviye olarak güçte büyüme yeteneğine sahip farklı temel istatistiklere sahip olacaktır.

Bir yaşayan mürettebat: - Mürettebatınızın ihtiyaçlarını karşılamak, oksijeninizin ihtiyaçlarını karşılamanız ve maaşlarından bahsetmemelisiniz. Ödenmeyecek her ekip üyesi, geminizi terk eder. Her crewmember, geminizi geliştirmek için özel bir beceriye sahip olacak.

Toplam Özgürlük: - Yeni geminizde bir kez, oyunda istediğiniz gibi ilerlemek için özgürsünüz. Kiralanacak ya da kovulacaksınız, ancak geminin hayatta kalman için iyileştirmeler gerektireceğini ve bu nedenle paraya ihtiyaç duyacağını biliyorsunuz!

Rastgele olaylar: - Her yeni hedef yeni zorluklar getirecektir. Bir düşman gemisine tanışacak mısın? Ya da bir tüccar gemisi? Dikkat edin ve buna göre reaksiyona girin!

Yavaş ve acı verici bir ölüm: - Bir şeyi hatırlayın. Bir kere öldükten sonra bitti. Geri dönüş, en ufak bir hata ya da kötü bir karar yoktur ve tekrar başlamak zorunda kalacaksınız!

Yaklaşan özellikler:

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10 İşlemci: 2Ghz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 1280 × 720 Minimum, 512 mo video belleği minimum Depolama: 150 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
22
TELİF HAKKI İHLALİ