The Long Dark Full İndir (v1.93) Oyun indir

Uzun koyu full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Uzun karanlık, solo oyuncunun kendilerini düşünmelerini sağlayan düşünceli, bir keşif-sağkalım deneyimidir, çünkü sonrasında geniş bir dondurulmuş vahşi doğayı keşfederler ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Hinterland Studio Inc.

Publisher: Hinterland Studio Inc.

sürüm tarihi: 1 Ağu, 2017

tür: sağkalım, açık dünya, macera, simülasyon, strateji, eylem, korku

Parlak ışıklar gece gökyüzünde parlıyor. Rüzgar, ahşap kabininin ince duvarlarının dışına çıkar. Uzakta bir kurt howls. Paketinizdeki yetersiz malzemelere bakın ve iktidarın gizemli bir şekilde dışarı çıkmadan önceki günler dileyin. Ne kadar daha uzun süre hayatta kalacaksın?

Uzun karanlığa hoş geldiniz, yenilikçi keşif-hayatta kalma deneyimi Kablolu dergi "Tüm bir türün zirvesini" çağırır.

Uzun karanlık, yalnız oyuncuların bir jeomanyetik felaketin ardından geniş bir dondurulmuş vahşi doğayı keşfederken kendilerini düşünmelerini zorlayan düşünceli, bir keşif-hayatta kalma deneyimidir. Zombi yok - sadece siz, soğuk ve tüm tehditler, doğa anne ustalıydı.

Uzun karanlık için epizodik hikaye modu, WinterMute, sezonunu oluşturan beş bölümden ikisiyle başlar.

episode bir - "Nazikçe gitme"

Bush Pilot Mackenzie (oyuncu karakteri) ve Dr. Astrid Greenwood, uçağının Kuzey Kanada vahşi doğasında derinlerin derinliklerinde, gökyüzündeki gizemli bir ışık flaşının ardından derin çökmesinden sonra ayrılır. Astrid'i umutsuzca ararken hayatta kalmak için mücadele etmek için mücadele eden Mackenzie, bu sessiz kıyametin kapsamını anlamaya başladığı küçük Milton kasabası ile karşılaşır.

Bölüm iki - "parlaklık füg"

Mackenzie'nin Astrid'i arayışı onu vahşi kış vahşi doğasına daha derine götürür. Gizemli bir tuzak, Astrid'i bulmanın anahtarı olabilir, ancak güvenilir mi?

Wintermute'nin ilk iki bölümü yaklaşık 15 saatlik oyun oynanıyor. Üç ila beş bölümler oyunun fiyatına dahildir ve serbest bırakıldıkları için ücretsiz olarak kilidini açacak.

Jennifer Hale, Mark Meer, David Hayter ve Elias Toufexis (Bölüm Üç) ve Cris Velasco'nun müziğine sahip performansları içerir.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Çift çekirdekli Intel I5 CPU @ 2GHz + Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Intel 4xxx Serisi W / 512MB VRAM veya daha iyi Depolama: 7 GB mevcut alan Ses kartı: Herhangi bir gemide çip çalışacaktır.

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel I7 CPU @ 2.6GHz veya daha yüksek Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 555 W / 1GB VRAM veya daha iyi Depolama: 7 GB mevcut alan Ses kartı: İdeal olarak, surround yetenekleri olan bir şey.
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
37
TELİF HAKKI İHLALİ