The Magician’s Burden Full İndir Oyun indir

Magician'ın yükü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sihirbazın yükü - romantizm şirin köylüler, kafanızın içindeki can sıkıcı şeytanı olan ve nihayet bu epik interaktif fantezi romanında işkencenle yüzleşiyor.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: barındırılan oyunlar

Yayıncı: Hosted Games

sürüm tarihi: 16 Ağu, 2018

tür: rpg, macera, metin tabanlı

Githrad krallığının dışındaki küçük bir köyde oldukça normal bir hayat yaşayan bir sihirbazsınız. Zorbalarla uğraşmak, babanızın öfkesini ve alkolizminizi gezin ve çeşitli işlerinizde çalışın. Ailenizin genel mağazasında bir memur olmasının yanı sıra, bir koruma, bir yazma, bir çiftçi ya da hırsız olmak arasında da seçim yapabilirsiniz.

, satranç turnuvalarında oynamak, bakım yapmak, kütüphanede okumak, ormanları keşfetmek, ormanları keşfetmek, ormanları keşfetmek ve diğer köylülerle romantizm bulma gibi eğlencelersiniz.

Sihirbazın yükü, seçimlerinizin hikayeyi kontrol ettiği Samuel Harrison Young tarafından 225.000 kelimelik interaktif bir fantezi romanıdır. Tamamen metin tabanlı-grafikler veya ses efektleri olmadan - hayal gücünüzün engin, durdurulamaz gücüyle beslenir.

oh, evet. Ayrıca Zaleth adında bir şeytan tarafından kaçırılırsınız.

Anahtar fetürleri: Erkek, dişi veya ikili olmayan; Romantik erkekler, kadınlar, ya da hiç kimse yok Seçiminiz için üç farklı büyü türü: gizli, ışık veya karanlık Becerilerinizi, bilgi, özniteliklerinizi, ilişkilerinizi ve envanterinizi ayrıntılandıran düzinelerce istatistik

Minimum: OS: Windows 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
51
TELİF HAKKI İHLALİ