The Marvellous Miss Take Oyun indir

Muhteşem Bayan Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrentte kırılmış durumda. Muhteşem Bayan Bayan - Stealth Türü, Muhteşem Bayan Gerindi'nde başını açıyor - seni stille çalmaya davet eden tek heist macerası! Cunning, ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Wonderstruck

Publisher: Rising Star Games

sürüm tarihi: 20 Kas, 2014

tür: eylem, gündelik

Gizli Türe, Muhteşem Bayan Gerindi'nde başını açıyor - sizi stille çalmaya davet eden tek heist macerası!

Nihai puan arayışı içinde üç farklı eşya galerisine girin, Muhafızları kaçırmak ve paha biçilmez Haul'inizden uzaklaşmak için Gadget'ları kullanarak. Diğer gizli oyunların aksine olsa da, doğru ana kadar gölgelerde bekleme zamanı yok! Dolaşan Gardiyanlar, devriye yollarına anında karar verirken, güvenlik kameraları her şeyi izlemeye devam ediyor ve hatta masum galeri golleri sadece sanata hayranlık duyuyorlardı, şüpheli bir şey görüyorlarsa alarmı yükseltebilir. Yalnızca hızlı witler ve daha hızlı refleksler, yağmuru tutmanıza ve görünmeyen kaçmanıza yardımcı olabilir - şiddet için bir seçenek yoktur ve saat geçiyor!

Oyun özellikleri

Organize Kaos - Tipik Gizli Oyununuzdan Daha Fazlası, Muhteşem Bayan Alma, Kedi ve Fare'nin bir sıvı, yüksek hızlı bir oyundur! Rastgele Guard Desenleri, oyuncuların gölgelerde saklanmasından ziyade ayaklarını düşünmesini gerektirir ve bir yanlış hamle, kaçışın saniyeler içinde sizden uzaklaşabileceği anlamına gelir.

Wits, yumruklar değil - şiddeti unut, takedatlar ya da gardiyanları bir tek tek seçme ... Dikkat dağıtma burada başarının anahtarı! Her sahne ilk adımdan sonuncuya kadar gergin kalır, bu nedenle birisi sizi lekelerden önce yapabileceğiniz her şeyi sorun ve pilferden uzak tutmak için aletlerinizi iyi kullanın!

Daha büyük resim - her biri kendi kendine özgü becerileri ve hedeflerine sahip olan üç farklı karakterden biri olarak 25 çok katlı galeriye girin. Maksimum yağma miktarıyla güvenli bir şekilde kaçabilir misiniz ve kendinize mükemmel bir sıralama tutabilir misiniz?

Arttan Erişilebilir - Azayolu, sezgisel fare kontrolleri, muhteşem Bayan'ın renkli dünyasını keşfetmenize izin verin, her yaş ve becerilerin oyuncularına erişilebilen heyecan verici bulmaca-cum-gizli eylemini kolaylaştırır.

Minimum: OS: Microsoft® Windows 7 İşlemci: 3.0 GHz Intel Core 2 Duo veya daha iyi Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 256 MB bellek ile özel ekran kartı (OpenGL 2.1 veya üzeri) Depolama: 500 MB Mevcut alan Ses kartı: uyumlu ses kartı Ek Notlar: Minimum özelliklerde katı performans, Seçenekler menüsündeki tüm grafiksel seçenekleri 'Kapalı' olarak değiştirilmesini gerektirir.

Önerilen: OS: Microsoft® Windows 7 İşlemci: 2.5Ghz Intel Core I5 ​​veya daha iyisi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 512 MB bellek olan özel ekran kartı (OpenGL 2.1 veya üstü) Depolama: 500 MB Mevcut alan Ses kartı: uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
70
TELİF HAKKI İHLALİ