The Odyssey: Winds of Athena Full İndir Oyun indir

Odyssey: Athena'nın rüzgarları full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Odyssey: Athena'nın rüzgarları - Yunan tanrıçası Athena, Rüzgarı, Denizleri ve Havayı, HERO ODYSSEUS'u Trojan Savaşlarından eve yönlendirecek. İnanılmaz derecede gerçekçi su ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Liquid Dragon Studios

Yayıncı: Epic Quest Games

sürüm tarihi: 6 Kas, 2015

tür: strateji, simülasyon, eylem, macera, bulmaca, anime, gündelik, hayatta kalma, bilim-Fi, dönüş tabanlı

Sadece Windows PC için için

Yunan tanrıçası Athena olarak, kahraman Odysseus'a eve yönlendirmek için rüzgarı, denizleri ve havayı kontrol edin. Homer'ın Odyssey'e dayanan bu fiziğe dayalı havai strateji oyunda, ODySseus'un filosunun Trojan savaşlarından döndüğüne yardım etmek için çevreyi manipüle edersiniz.

Gerçekçi su akımı simülasyonu, kahramanın filosunu korumak için tanrısal güçlerinizi kullanırken, sizi şaşır ve meydan okuyacak.

Filo, Akdeniz'i çevreleyen muhteşem manzaradan yönlendirin.

Filo, 50'den fazla benzersiz seviyeye kadar siklonlar, zorluklar, sirenler ve diğer efsanevi hayvanlardan koruyun! Stratejik Becerilerini Test'e koyun, sayısız ilgi çekici senaryolarla çalışırken!

Temel özellikler

50'den fazla şaşırtıcı el boyalı seviyeleri.

Sirenler, deniz canavarları, fırtına bulutları ve daha fazlası dahil olmak üzere tekneleriniz için yeni heyecan verici tehlikeler!

Skorunuzu ve derecelendirmenizi artırmak için Will'te herhangi bir seviyeyi tekrar oynatın.

Minimum: OS: Windows 98, XP, Vista, 7, 8, 10 İşlemci: 2 GHz çift çekirdekli Bellek: 512 MB RAM Grafik: 128 MB, OpenGL Uyumlu Video Kartı En Son Sürücüler Yüklendi Depolama: 250 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
61
TELİF HAKKI İHLALİ