The Political Machine 2012 Full İndir Oyun indir

Oyun / 07 June 2013

siyasi makine 2012 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Siyasi Makine 2012, çok rahat ve basit bir kampagn.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

Tür: strateji

Siyasi Makine 2012, Stardock Entertainment tarafından geliştirilmiş ve Stardock Entertainment tarafından yayınlanmaktadır. 31 Temmuz 2012'de piyasaya sürüldü.

Başkan olmak için gerekenlere sahip misiniz?

Barack Obama, Mitt Romney, Rick Santorum, Ron Paul, Newt Gingrich de dahil olmak üzere 20'den fazla aday olarak oynayın ya da sıfırdan kendi adayınızı yaratın.

Oyuncular, bir bilgisayar kontrollü rakibine karşı kampanya izine veya internet üzerinden bir insan talihsizliklerine girerler. Amaç: 2012 cumhurbaşkanlığı seçiminde zafer elde etmek için Amerika'nın seçmenlerinin kalplerini ve zihinlerini kazanın.

Anahtar fetürleri:

    Beyaz Saray için koşunuzu ünlü bir politikacı olarak yapın veya kendinizinkini yaratın. Sorunlara bir duruş yapın, gerçeği uzatın veya rakiplerinizi smear! Seçim oylarını kazanmak için teklifinizde Amerika Birleşik Devletleri'nde seyahat edin. Outwit görüşücüler ve seçmenlerin lehine kazanın.

    Minimum:

      OS: Windows 8/7 SP1 / Vista SP2 İşlemci: 1 GHz işlemci Bellek: 1 GBRAM Grafikler: 64 MB DirectX 9.0C Pixel Shader 2.0 destekli 3D ekran kartı DirectX®: 9.0C Sabit Disk: 1 GB HD Boşluk Ses: DirectX 9.0C uyumlu ses kartı Diğer Gereksinimler: Geniş Bant İnternet Bağlantısı, ayrıca bu oyunu etkinleştirmek için buhar oyunu başlatırken bir StarDock hesabı oluşturmanız gerekir. Önerilen:
16
TELİF HAKKI İHLALİ