The Political Machine 2016 Full İndir (Campaign) Oyun indir

siyasi makine 2016 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Siyasi Makine 2016 - Amerika Birleşik Devletleri Başkanı için onlarca geçmişten biri olarak koşu ya da başkan adaylarından biri olarak koşun ya da kendi ideal adayınızı yaratır. Konuşmalar yapın, ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Stardock Entertainment

Publisher: Stardock Entertainment

Çıkış Tarihi: 4 Şub, 2016

tür: strateji, simülasyon, gündelik, dönüş tabanlı, yönetim, korku

Kampanyanın başlasın!

Amacınız: 2016 Cumhurbaşkanlığı seçiminde zafer elde etmek için Amerika'nın seçmenlerinin kalplerini ve zihinlerini kazanın. Bernie Sanders, Donald Trump, Hillary Clinton ve daha fazlası gibi bir düzine adaydan biri olarak oynayın!

Diğer adaylardan daha iyi yapabileceğinizi mi düşünün? Kendi adayınızı sıfırdan oluşturun ve bu rüzgar torbalarının geri kalanını gösterin. Beyaz Saray için gerçek bir koşu yapılır. Kampanya izine gidin ve konuşmayı deneyin, outsmart ve rakiplerinizi harcayın!

Siyasi Makine 2016, 2016 Cumhurbaşkanlığı Kampanyası'ndaki güncellenmiş siyasi konulara sahiptir. Keystone XL boru hattı, insan kaçakçılığı ve İran nükleer anlaşması dahil düzinelerce ulusal konu eklenmiştir, sezon devam ederken daha fazla güncellemeyle eklenmiştir. Bölgesel konular, adayın en geniş seçmen yelpazesine hitap etmek ya da "flip flop" görünen arasında ince bir çizgi yürümesini gerektirir.

Seçmenlerinizden favorinizden, konuşma gösterileri ile görüşerek size bir sempati verebilir, ancak her şey sonsuza dek halı altında süpürülemez. Her zaman bir Torrid ilişkisi, doğal afet veya tatsız bir e-posta izi gibi kariyer sonu skandallar için uyandırmanız gerekir. İstediğiniz zaman açılabilir ve kampanyanın seyrini değiştirebilirler - bu sizi anketlere indirebilir!

Ne gerekiyorsa sahip olduğunu düşünüyor musun? Kampanya izini sürün ve ulusunu neden bir sonraki Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olmalısınız!

Çekirdek özellikleri

Bazı çamurlar için zaman! - Rakiplerinizi itibarsızlaştırmak ve seçmenleri etkilemek için reklamları satın almak için güç ve paranızı kullanın.

düzinelerce aday - Donald Trump, Hillary Clinton, Sarah Palin, Barack Obama ve daha fazlası gibi önceden yapılmış birçok geçmişe ve mevcut adaylardan biri olarak oynayın.

Arkadaşları 'çılgınlıklar' içine çevir - çok oyunculu modda başkanlık için bir arkadaşa meydan oku.

Minimum: OS: Windows 10 / 8.x / 7 İşlemci: 1 GHz işlemci Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 64 MB DirectX 9.0C Pixel Shader 2.0 destekli 3D ekran kartı DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0C uyumlu ses kartı

Önerilen: İşlemci: 2 GHz işlemci Grafikler: 128 MB DirectX 9.0c piksel Shader 2.0 destekli 3D ekran kartı
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
63
TELİF HAKKI İHLALİ